• Новак
2018 Зимска Јакна Палта Жените Голема големина XL-6XL 7XL Надолу Памук Маскирани Overcoat Топло Parkas Жените Памук Грб Бутик за Облека

2018 Зимска Јакна Палта Жените Голема големина XL-6XL 7XL Надолу Памук Маскирани Overcoat Топло Parkas Жените Памук Грб Бутик

DEN 3882.24
DEN 1980.00 -49 %

Достапност
Производот е достапен


ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА Големина(cm) Ракав lenght Должина Половината Биста Рамо Хип големина
XL 59 75 / 90 37 / 2 XL 60 76 / 95 38 / 3 XL 61 77 / 99 39 / 4 XL 62 78 / 104 40 / 5 XL 62 79 / 110 41 / 6 XL 62 80 / 117 42 / 7 XL 63 81 / 124 43 / 1 Lnch=2.54 см
Совети : Точка мери од страна на страна, тоа би можело да биде од 2-3cm различни,и различни монитори може да биде малку differnt на боја на сликата

Декларирани спецификации

Големина:
XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL, 7XL
Пол:
Жените
Бренд Име:
YAGENZ
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Тежина:
0.9kg
Декорација:
Празен Од,Џебови,Spliced,Патентите
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Полиестер,Простор Памук,Памук
Шаблон Тип:
Цврста
Облека Должина:
Долго
Маскирани:
Yes
Број На Модел На:
зимска јакна жени
Тип:
Тенок
Дебелина:
Дебели
Пополнување:
Памук

Комплементите на стоката

Жените Јакна Грб 2018 Пролет, Есен Памук Windbreaker Женски Маскирани Патент Краток поместена Јакна, Плус Големина Мајка ClothingQH1099

Жените Јакна Грб 2018 Пролет, Есен Памук Windbreaker Женски Маскирани Патент Краток поместена Јакна, Плус Голем

DEN 1606.00 3148.32

2018 жените зима маскирани топол капут плус големина бонбони боја памук поместена јакна женски долго паркови женска запушен jaqueta

Ве молиме да се разбере,сепак,царина е надвор од нашата контрола не можеме да guarrante нема данок за провизи

DEN 1181.00 2880.00

Зима Голема Фокс Крзно Долго СТП Кожа Плус Големина Топло Со Сомот Дебели Солидна Боја Јакна Крзно Паркови Мажите Јакна Cuir

Ние секогаш им понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.Поради различни мерни методи, таму

DEN 5923.00 10968.00

YMOJNV Бренд Дизајн 2017 Нови Зимски Надолу Јакна Жените Трендовски Нерегуларни Должина Маскирани Црна Надолу Паркови Женската

YMOJNV Бренд Дизајн 2017 Нови Зимски Надолу Јакна Жените Трендовски Нерегуларни Должина Маскирани Црна Надо

DEN 5760.00 9599.52

Нови Жените Памук Јакни Зима Мода Солидна Боја Маскирани Секојдневен Дебели Блузи Топло Крзно Јака Плус Големина Тенок Палта

Ве молиме да ни испратите емаил ПРЕД вашата исплата ако сакате да го промените превозот адреса Ве молим

DEN 1632.00 3200.16

S-3XL 2017 Зимски Парк Мажите Палто Мода Голема Крзно Јака Запушен Јакна Мода Солидна Џебови Патентите Outwear Машки Плус Големина

Големина на табела Единица : cm 1cm=0.394 инченГолеминаРамо ширинабистаЈакна должинаРамо + должина на РакавS1

DEN 1949.00 2531.52

Пролет, есен тенка памучна јакна костим Солидна Тенок жените кратки Јакни Стилски Висок Квалитет Памук-поместена Долг ракав Јакна

Топло Добредојде во продавница1) ве Молиме прочитајте ја нашата големина на табелата внимателно пред да

DEN 1274.00 1498.56

Новата Зимска Јакна Мажите Палта 2018 Нов Тенок Одговара Стојат Јака Памук-Поместена Моден Бренд Топло Parkas Mens Пролет Јакни

Добредојдовте на нашата продавница Сите големина е азија големина,а не Сад / Европска големина, па ве мо

DEN 1437.00 2660.64

Убаво Мода Краток Зимска Јакна Жените Тенок Женски Грб Згусне Паркови Памук Маскирани Крзно Јака бонбони-обоени Дами Јакна

WHOLETide ние сме професионални трговија фабрика, Ако цел повеќе од $100,ќе бидете ВИП, Ние може да ви испрати

DEN 1892.00 2425.92

Бренд Паркови Мажите 2017 Нови Пристигнување Зимска Јакна Мажите Моден Дизајн Голема Крзно Маскирани Патка Надолу Мажите Долго

За пад на превозот, ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информаци

DEN 5319.00 8719.20