• Новак
Вистински крзнено Палто Жените Зима и Топло, Долго Отстранлив Рекс Зајакот Крзно Обрабени Паркови Јакна Природни Фокс Крзно Јака Худ Паркови Грб

Вистински крзнено Палто Жените Зима и Топло, Долго Отстранлив Рекс Зајакот Крзно Обрабени Паркови Јакна Природни Фокс Крзно

DEN 23983.68
DEN 16788.00 -30 %

Достапност
Производот е достапен


Биста(insider/аутсајдер) Рамо Должина на Ракавите
S 98 / 108 93 46 58
М 102 / 112 94 47 59
L 106 / 116 95 48 61
XL 110 /120 96 49 62
МАО МАО КОНГ
Materail : 100% памук
Голем вистински фокс крзно јака
Лагер : Вистински зајакот крзно
Стил : мода
Големина на располагање : S,M,L,XL,
!!!!!Имаме подобри палто оваа година ,повеќе материјал со добар квалитет,крзно повеќе големи,боите повеќе од повеќе!!!!!!!!
На лагер и крзно јака сите може да биде пренослив, Ако ви треба екстра надворешниот ,лагер или крзно
боја,можете да гледате слики за да го купат.
Пинк Грб ве Молиме кликнете на сликата подолу

Декларирани спецификации

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
MMK35591
Материјал:
Акрилик,Полиестер,Spandex,Памук
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Декорација:
Копчето,Прилагодлив Половината,Џебови,Крзно,Патентите,Sashes
Бренд Име:
Мао Мао Конг
Шаблон Тип:
Цврста
Маскирани:
Yes
Облека Должина:
Долго
Тип:
Тенок
Тежина:
2.5
Дебелина:
Дебели
Пополнување:
Памук
ЗанаетТехника:
Крзно Лента Sewed Toghter
Јака:
Со Fox Крзно Јака
лагер:
вистински зајакот поставата

Комплементите на стоката

Зимски нови жените каубој јакна Мода црна мачка Везени јагне кадифен дебели тексас јакна дама симпатична лабава памук outwear

Ве молиме овозможи 13 CM разлики поради прирачник за мерење.Сите мерења во cm, ве молиме имајте на ум 1 cm = 0.39

DEN 1452.00 1815.36

Зима Голема Фокс Крзно Долго СТП Кожа Плус Големина Топло Со Сомот Дебели Солидна Боја Јакна Крзно Паркови Мажите Јакна Cuir

Ние секогаш им понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.Поради различни мерни методи, таму

DEN 5923.00 10968.00

Убав Зимски Маскирани Јакна Жените Солидна Памук Тенок Overcoat Патент Женски Краток Топло Parkas Пролет, Есен Грб Плус Голема

Ве молиме да се разбере,сепак,царина е надвор од нашата контрола можеме да't guarrante нема данок за провизии

DEN 1600.00 2051.52

Пролет, есен тенка памучна јакна костим Солидна Тенок жените кратки Јакни Стилски Висок Квалитет Памук-поместена Долг ракав Јакна

Топло Добредојде во продавница1) ве Молиме прочитајте ја нашата големина на табелата внимателно пред да

DEN 1274.00 1498.56

Новата Зимска Јакна Мажите Палта 2018 Нов Тенок Одговара Стојат Јака Памук-Поместена Моден Бренд Топло Parkas Mens Пролет Јакни

Добредојдовте на нашата продавница Сите големина е азија големина,а не Сад / Европска големина, па ве мо

DEN 1437.00 2660.64

Година Зимски Памук Поместена Јакна Жените Долго Палто Parkas Задебелување Женски Топла Облека Faux Крзно Јака Висок Квалитет

2016 Година Зимски Памук Поместена Јакна Жените Долго Палто Parkas Задебелување Женски Топла Облека Faux Крзн

DEN 2032.00 3503.52

Жените Јакна Грб 2018 Пролет, Есен Памук Windbreaker Женски Маскирани Патент Краток поместена Јакна, Плус Големина Мајка ClothingQH1099

Жените Јакна Грб 2018 Пролет, Есен Памук Windbreaker Женски Маскирани Патент Краток поместена Јакна, Плус Голем

DEN 1606.00 3148.32

2018 Нова А-Линија Зима Жените Памук Jakcet Со Прилагодливи Половината Четири Бои &Тенок Жените Се Шири Надолу Памучна Јакна

Почитувани купувачот, мило ќе дојде да ми продавница Пред да ја купите, треба да се знае следново : 1, јас

DEN 1831.00 2288.64