• Новак
Најдобар квалитет на Универзалната Флип Паричникот Двоен слој Кожа Случај Спојувалка за Каиш За Asus zenfone ОДИ 5.0 инчен ZC500TG Телефон торба покрие

Најдобар квалитет на Универзалната Флип Паричникот Двоен слој Кожа Случај Спојувалка за Каиш За Asus zenfone ОДИ 5.0 инчен ZC500TG

DEN 383.52
DEN 288.00 -25 %

Достапност
Производот е достапен


Декларирани спецификации

Карактеристики:
Универзална Двоен слој Црна Holster Кожа Случај Маска
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Бизнис,Гроздобер
Тип:
Паричникот Случај
Големина:
For Asus zenfone GO 5.0inch ZC500TG
Мало Пакет:
No
Бренд Име:
KBHB
Компатибилен Бренд:
За Asus zenfone ОДИ 5.0 инчен ZC500TG

Комплементите на стоката

Луксузна Флип Кожа Случај покритие За Samsung Галакси A3 A300 A3000 A3009F 4.5 Задниот Поклопец Домување Паричникот случај школка+Картичка+Стојат

Продажба на точки>> Направен од висок квалитет на СТП кожа, Мода, Трајни, Класичен Моден Дизајн, Паричник

DEN 235.20

за Xiaomi Mi6 Кожа Случај Отворена Книга Стил Магнетни Телефон Случај за Xiaomi Mi 6 M6 прекривачот Со Стојат Функција и Картичка

*Кина Пост Регистрирани Воздух Mail : Тоа може да биде полн следи.Ако производот има било каков проблем,ве �

DEN 330.00 354.72

Маска Леново A2010 Случај Луксузни СТП Кожа & TPU Filp Паричникот Телефон Торба Случај За Леново A2010 Случај Покритие За Леново

dianxiaobao_1dianxiaobao_2[Број на модел] : За Леново A2010 A2010 A Случај 4.5 inch[Материјал] : Направена Од Hig h Квалитет Кожа+С�

DEN 177.00 201.12