• Новак
GUCOON Гроздобер Паричникот Случај за DEXP Ixion ES2 5 СТП Кожа Ретро прекривачот Магнетни Мода Случаи Потпирач за Рака

GUCOON Гроздобер Паричникот Случај за DEXP Ixion ES2 5 СТП Кожа Ретро прекривачот Магнетни Мода Случаи Потпирач за Рака

DEN 287.52
DEN 273.00 -5 %

Достапност
Производот е достапен


Опис : Brand Name : GUCOON Состојба : Сосема Нов Материјал : СТП Кожа+Лепак Лента Боја : Црна, Кафеава, Темно Сина, Црвена, Роза, Жолта, Бела Функција : Магнет, Паричник, Флип, Картичка Sots, потпирач, Lanyard трговија на Големо/dropship : Поддршка Компатибилен : за DEXP Ixion ES2 5" 5.0 инчен Пакување вклучени : 1 x СТП Кожен Паричник Случај Производ покажуваат : Земете повеќе за Попуст..

Декларирани спецификации

Функција:
Потпирачот
Бренд Име:
GUCOON
Тип:
Паричникот Случај
Големина:
5.0inch Screen
Мало Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
DEXP
Состојба:
Бренд Нови
Пакување:
OPP пластична кеса
Внатре Случај:
Нема Внатре случај, само лепак лента
Функција:
Магнет, Паричник, Флип, Картичка Sots, потпирач, Lanyard

Комплементите на стоката

Паричникот Стил Кожа Случај за Xiaomi Mi 6 Модни Врежана прекривачот Случај за Xiaomi Mi6 M6 Со Стојат Функција и Картичка Слотови

Наместо да се договорат со нашиот предлог.Некои посебни околности ќе мало задоцнување.Ве молиме контак

DEN 330.00 354.72

картичка капакот на држачот за случај за Леново К3 Забелешка A7000 Стп кожа случај ултра тенок прекривачот паричникот Телефон

картичка капакот на држачот за случај за Леново К3 Забелешка A7000 Стп кожа случај ултра тенок прекривачот

DEN 155.00 172.32

Гроздобер Паричникот СТП Кожа Случај За Леново P780 Стојат Функција Со Држачот за картички за Мобилен Телефон Торба Покрие Случај

Гроздобер Луксузни Паричникот СТП Кожа Случај За Леново P780 Стојат Функција Со Држачот за картички за Мо

DEN 191.00 239.04