• Новак
GUCOON Гроздобер Паричникот Случај за DEXP Ixion M145 Линк 4.5 СТП Кожа Ретро прекривачот Магнетни Мода Случаи Потпирач за Рака

GUCOON Гроздобер Паричникот Случај за DEXP Ixion M145 Линк 4.5 СТП Кожа Ретро прекривачот Магнетни Мода Случаи Потпирач за Рака

DEN 287.52
DEN 273.00 -5 %

Достапност
Производот е достапен


Опис : Brand Name : GUCOON Состојба : Сосема Нов Материјал : СТП Кожа+Лепак Лента Боја : Црна, Кафеава, Темно Сина, Црвена, Роза, Жолта, Бела Функција : Магнет, Паричник, Флип, Картичка Sots, потпирач, Lanyard трговија на Големо/dropship : Поддршка Компатибилен : за DEXP Ixion M145 Линк 4.5 инчен Пакување вклучени : 1 x СТП Кожен Паричник Случај Производ покажуваат : Земете повеќе за Попуст..

Декларирани спецификации

Функција:
Потпирачот
Големина:
4.5inch Screen
Бренд Име:
GUCOON
Тип:
Паричникот Случај
Мало Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
DEXP
Состојба:
Бренд Нови
Пакување:
OPP пластична кеса
Внатре Случај:
Нема Внатре случај, само лепак лента
Функција:
Магнет, Паричник, Флип, Картичка Sots, потпирач, Lanyard

Комплементите на стоката

GUCOON Гроздобер Паричникот Случај за Bravis Тренд 5.0 инчен СТП Кожа Ретро прекривачот Магнетни Мода Случаи Потпирач за Рака

Опис : Brand Name : GUCOON Состојба : Сосема Нов Материјал : СТП Кожа+Лепак Лента Боја : Црна, Кафеава, Темно Сина, Ц�

DEN 273.00 287.52

картичка капакот на држачот за случај за Леново К3 Забелешка A7000 Стп кожа случај ултра тенок прекривачот паричникот Телефон

картичка капакот на држачот за случај за Леново К3 Забелешка A7000 Стп кожа случај ултра тенок прекривачот

DEN 155.00 172.32

Маска Леново A2010 Случај Луксузни СТП Кожа & TPU Filp Паричникот Телефон Торба Случај За Леново A2010 Случај Покритие За Леново

dianxiaobao_1dianxiaobao_2[Број на модел] : За Леново A2010 A2010 A Случај 4.5 inch[Материјал] : Направена Од Hig h Квалитет Кожа+С�

DEN 177.00 201.12

Луксузна BRG Чанта Паричникот Кожа Случај Покритие За Samsung Галакси Забелешка 4 Note5 прекривачот Мулти Картичка Слотови Capa

Карактеристики1.100% сосема нов висок квалитет вистинска кожа случај торба2 Моден паричникот торба дизај�

DEN 793.00 911.52

Луксузна Флип Кожа Случај покритие За Samsung Галакси A3 A300 A3000 A3009F 4.5 Задниот Поклопец Домување Паричникот случај школка+Картичка+Стојат

Продажба на точки>> Направен од висок квалитет на СТП кожа, Мода, Трајни, Класичен Моден Дизајн, Паричник

DEN 235.20