• Новак
HATOLY За Случај LG K4 2017 M160 Покрие Флип СТП Кожа & Силикони Телефон Holster Случај За LG K8 2017 X300 MS210 За LG LV1 LV3 Торба

HATOLY За Случај LG K4 2017 M160 Покрие Флип СТП Кожа & Силикони Телефон Holster Случај За LG K8 2017 X300 MS210 За LG LV1 LV3

DEN 201.12
DEN 177.00 -12 %

Достапност
Производот е достапен


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
[Број на модел] : За LG K4 2017 / K8 2017 / LG LV1 LV3 (5.0 инчен)
Забелешка : Овој случај само се вклопуваат за LG k4 2017/k8 2017 Американската Верзија !!!
Забелешка : Овој случај само се вклопуваат за LG k4 2017/k8 2017 Американската Верзија !!!
Забелешка : Овој случај само се вклопуваат за LG k4 2017/k8 2017 Американската Верзија !!!
[Материјал] : Направен од Висок Квалитет на Leanther + Меки Силиконски
[Функција] : Fanshion Стил + Флип Кожа + Телефонот Holster + Мулти-Боја
[Функција] : Назад Заштита Шок-Доказ + Отпорно На Гребење + Анти-Боја
Ве Молиме Внимание
Руски Пријатели ве Молиме да Ни Остават Име и презиме, Поради руската Политика,ви Благодариме!
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е Нормален Воздух Mail, без Следење на Број ,Ако треба Валидна Следење на Број за Целосно Следење на Вашата Нарачка,ве Молиме одберете ( Кина Пост Регистрирани Воздух Mail )
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Декларирани спецификации

Бренд Име:
HATOLY
Мало Пакет:
No
Тип:
Паричникот Случај
Функција:
Потпирачот,Анти-удар,Со Картичка Џеб
Компатибилен Бренд:
LG
дизајн:
Бизнис,Слатки,Шарени
Големина:
Case For LG K4 2017 / K8 2017 5.0 inch
Мобилен Број:
Случај За LG K4 2017 / K8 2017 / LV1 / LV3 5.0 инчен
Материјал:
Силикони ,СТП Кожа
дизајн:
Со Картичката Слотови , Стојат Функција
Стил:
Четири-лист детелина Шема Паричникот Случај
Staus :
На Продажба ,Трговија На Големо Поддршка
Бесплатен превозот :
Поддршка
боја:
Црна ,Кафеава ,Сива , Виолетова ,Сина ,Розова

Комплементите на стоката

Паричникот Стил Кожа Случај за Xiaomi Mi 6 Модни Врежана прекривачот Случај за Xiaomi Mi6 M6 Со Стојат Функција и Картичка Слотови

Наместо да се договорат со нашиот предлог.Некои посебни околности ќе мало задоцнување.Ве молиме контак

DEN 330.00 354.72

Маска Леново A2010 Случај Луксузни СТП Кожа & TPU Filp Паричникот Телефон Торба Случај За Леново A2010 Случај Покритие За Леново

dianxiaobao_1dianxiaobao_2[Број на модел] : За Леново A2010 A2010 A Случај 4.5 inch[Материјал] : Направена Од Hig h Квалитет Кожа+С

DEN 177.00 201.12

Гроздобер Паричникот СТП Кожа Случај За Леново P780 Стојат Функција Со Држачот за картички за Мобилен Телефон Торба Покрие Случај

Гроздобер Луксузни Паричникот СТП Кожа Случај За Леново P780 Стојат Функција Со Држачот за картички за Мо

DEN 191.00 239.04