• Новак
DEEVOLPO Обоени Насликани Случај Кожа Funda За LG K10 К3 2017 G6 X Моќ Nexus 5X Перо 2 LS775 K7 K8 Шема Телефон Кеси DP23Z

DEEVOLPO Обоени Насликани Случај Кожа Funda За LG K10 К3 2017 G6 X Моќ Nexus 5X Перо 2 LS775 K7 K8 Шема Телефон Кеси DP23Z

DEN 145.92
DEN 117.00 -20 %

Достапност
Производот е достапен

Здраво,пријател.
Ве молиме да го пополните вашето ЦЕЛОСНО име и презиме , Мобилен и ПОЛНА адреса, вклучувајќи го и вашиот Стан Бр., Улица, Град, Регион и Држава.и Поштенски Код . Како да се провери вашиот модел на телефон : Settings / За Телефон / Број на Модел на
Ако не сте сигурни го моделот на вашиот телефон , ве молиме оставете порака за нас .
Нашата услуга :
1. Брза испорака.обично ќе брод во рок од 48 часа по исплата потврда (освен одмор).
2. Пакетот може да биде пријавено како "ПОДАРОК" и тврдеше дека во некоја пониска вредност за вас .
Внимание :
1. Ве молиме да го пополните вашето ЦЕЛОСНО име и презиме , Мобилен , ПОЛНА адреса, вклучувајќи го и вашиот Стан Бр., Улица, Град, Регион и Држава.и Поштенски Код.
2. Бидејќи на агол и светлина, вистински објект е боја може да биде малку поинаков од сликата.ве молиме љубезно ве молиме да се разбере, ви благодариме!
Повратни информации :
1. Ако нешто те прави незадоволни или лути, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе се потрудиме да го реши проблемот, додека не ги задоволи.
2. Ако ви се задоволи со објектот, ве молиме додадете нашата продавница да омилена листа и да оставите позитивен фидбек (5 ѕвезди) да ги поттикнуваат нас !
3. Најдобри желби за вас! имајте пријатен ден !


Декларирани спецификации

Материјал:
За LG K10 K420N, За Stylus2 LS775, За LG Nexus 5X, За LG X Моќ, За LG K7 LS675, За LG К3 2017, За LG K10 2017, За LG G6, За iPhone 5 5S SE, За iPhone 6 6S, За 6S Плус или 6Plus, За iPhone 7 8, За 7Plus или 8Plus
дизајн:
Бизнис,Апстракт,Животно,Симпатична,Сјајна,Цветни,Гроздобер,Ткаеше,Егзотични
Функција:
Со Картичката Џеб,Анти-удар,Нечистотија-отпорни,Потпирач
Тип:
Паричникот Случај
Мало Пакет:
No
Карактеристики:
Картичка Стојат Магнетни Паричникот Capa Fundas За LG К3 2017 G6 X Моќ
Големина:
Skull Magician Painted smartphone Book Cases For LG K10 2017
Бренд Име:
DEEVOLPO
Компатибилен Бренд:
LG
Внатрешни Модел:
KT-9-СТП-CH
Материјал:
Висока класа СТП Кожа + Мека TPU
Statu/Продажба Начин:
Во парк/на Големо и мало

Комплементите на стоката

картичка капакот на држачот за случај за Леново К3 Забелешка A7000 Стп кожа случај ултра тенок прекривачот паричникот Телефон

картичка капакот на држачот за случај за Леново К3 Забелешка A7000 Стп кожа случај ултра тенок прекривачот

DEN 155.00 172.32

Гроздобер Паричникот СТП Кожа Случај За Леново P780 Стојат Функција Со Држачот за картички за Мобилен Телефон Торба Покрие Случај

Гроздобер Луксузни Паричникот СТП Кожа Случај За Леново P780 Стојат Функција Со Држачот за картички за Мо

DEN 191.00 239.04

За ZTE Сечилото A506 Случај Луксузни Паричникот СТП Кожа Задниот Поклопец Случај За ZTE Сечилото A506 Телефон Случај Флип Заштитна

Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам!!! Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради

DEN 155.00 193.44