• Новак
Моден Жените Вистинска Кожа Патент Долго Паричници Спојки Монета Чанта Дами телефон Држачот на Паричникот Чанта Торба Канџите Торба

Моден Жените Вистинска Кожа Патент Долго Паричници Спојки Монета Чанта Дами телефон Држачот на Паричникот Чанта Торба Канџите

DEN 503.04
DEN 252.00 -50 %

Достапност
Производот е достапен

Моден Жените Вистинска Кожа Патент Долго Паричници Спојки Монета Чанта Дами телефон Држачот на Паричникот Чанта Торба Канџите Торба
Спецификации Стил : Мода Нов и Висок квалитет на Објектот Тип : Паричникот Материјал : Кожа Големина : 17.5*2.2*10см
Answer : ___________________________ Note : Т тука може да се 1-3cm нормално мерење на грешка . Бидејќи на светлината и аголот на шут, бојата на производот е малку поинаква од главната слика,ве молиме разбирање

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Паричникот
Стил:
Моден
Паричникот Должина:
Долго
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Објектот Ширина:
2.2cm
Објектот Тежина:
100g
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Објектот Висина:
10cm
Затворање Тип:
Патент
Бренд Име:
eTya
Материјал Состав:
кожа
Број На Модел На:
Паричници
Објектот Должина:
17.5cm
Внатрешни работи:
Патент Poucht,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб,Монета Џеб,Имајте На Ум Оддел,Држачот На
Шаблон Тип:
Цврста
Паричници:
Стандард Паричници
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Декорација:
Никој
Тип На Објект:
Паричникот
Пол:
Жените
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Број На Модел На:
монета чанта
Внатрешни работи:
Фото Носителот,Монета Џеб,За Држачот
Шаблон Тип:
Цврста
Паричници:
Организатор Паричници

Комплементите на стоката

WESTAL Масло Шанса Мажите Паричникот Вистински Кожен Паричник Човек Монета Чанта Паричници Држачот на Мажите Паричници Машки

Паричникот Дизајн : мажите вистински кожен паричник, машки паричник, бизнис чанта,мажи картичката во др

DEN 574.00 940.80

Мода Нови Вистински Кожен машки Паричник Со Патент Монета Џеб Чанта Кратко Долго Hasp Држачот на Паричници за Мажи Бесплатен

Добредојдовте на нашиот магазин Материјал : Вистинска Мека Кожа Боја : Црна, Size1 : Црна пресек Должина 13cm,

DEN 746.00 1492.80

FEIDIKABO Луксузни Паричници Корисна Кеси Машки Кожна Чанта Мажите Спојки Црна Браун Бизнис Carteras Mujer Паричници Мажите Долар

Добредојдовте во Мојата продавница 100% Сосема Нов FEIDIKABO Луксузни Паричници Корисна Кеси Машки Кожна Чан

DEN 758.00 1082.40

Рачно изработени тенок чанта Вистинска Кожа Чистење Мини Паричникот Ретро Жените и Мажите Краток Паричникот Едноставен и Хоризонтална

Ние ќе го организира испорака според вашиот Зачувам адреса.На пример : Вашето име,лого и вашиот Поговорк

DEN 456.00 815.04

Мажите Geniune Кожа Паричници Ретро Краток Машки Чанта Дизајнер Паричникот Мажите Висок Квалитет На Рачно Изработени Кожни Производи

За Превозот1.За Повратни Информации1.контактирајте со нас слободно Ако не се задоволни нашите производи

DEN 457.00 571.68

2017 Нова Топла Продажба Мажите Паричници Вистинска Кожа Монета Патент Џеб Мажите Долго Машки Паричник Спојки Кеси Човек Чанта

2017 Нова Топла Продажба Мажите Паричници Вистинска Кожа Монета Патент Џеб Мажите Долго Машки Паричник С

DEN 1128.00 2211.84

2018 Вистински Кожен Паричник Мажите Жешка Мода Нов Дизајнер Дар За Човекот Чанта Долго Дел Патент Спојки Паричници LI-1603

100% Вистински кожен паричник мажите Жешка мода Нов дизајнер Дар за човекот чанта долго дел Патент Спојки

DEN 638.00 1159.68

нов дизајнер е платно човек паричникот Бренд baellerry машки паричник долго спојки картичка чанта за машки модни телефон торба

14454 Вистински Кожен Паричник Нашите trademanager е CN1000993174 ,ако ние не сме на интернет,pls оставите порака, ние ќе

DEN 377.00 638.40