• Новак
100pcs/многу 13*100mm Високо ниво на Транспарентност Пластични Тест Цевка, Тешко Пластични Полистирен Тест Цевка со Приклучокот, Лабораторија по предметот Хемија Алатка

100pcs/многу 13*100mm Високо ниво на Транспарентност Пластични Тест Цевка, Тешко Пластични Полистирен Тест Цевка со Приклучокот,

DEN 1557.12

Достапност
Производот е достапен


100pcs/многу 13*100mm Високо ниво на Транспарентност Пластични Тест Цевка, Тешко Пластични Полистирен Тест Цевка со Шарени Приклучокот, Лабораторија по предметот Хемија Материјали
Бесплатен Превозот -100pcs/многу-
Точка Име : Пластична Цевка Тест
Боја : Јасно Цевка
Големина : 13*100mm
Материјал : Полистирен

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
пластична цевка тест
Големина:
13*100mm

Комплементите на стоката

1ML Килибар Шише црно врвот, Pipette шише, 1CC Етерично Масло Шишенцето, Козметички Масло Пакување Шише, Браун Стаклено шише,

1 ML Килибар Шише црно врвот, Браун Шишенцето со Гума Pipette, 1 CC Стакло Dropper Шишенцето, Гума Pipette Dropper Ампули, Е

DEN 1335.00 1435.20

Бесплатен Превозот 30ml 40ml 100ml Празни Јасно Пластична Цевка Пакување Шише Врвот Одделение Нов Стил Бања сол Празни Козметички

Опис На Производот : Производи вклучуваат : Пластични Шише +Алуминиумски КапакШише Материјал : Пластика

DEN 1103.52

10pcs/Многу МИЛЕНИЧЕ 50мл Круг Рамо Пластични Шминка Козметички Шише Ампули Спреј Шише Парфем Контејнери Пополни Мали Келеш Магла

Вашето задоволство, нашите извршување!.*Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce

DEN 360.00 379.20

Нови Пристигнување 4g Празни сенката за очи тегла Јасно Крем тегла Срце облик додатоци помине уметност Tins Мини примерок тегла

Нови Пристигнување 4g Празни сенката за очи тегла Јасно Крем тегла Срце облик додатоци помине уметност Ti

DEN 1238.00 1375.68

3ML Стаклено Шише со Пластични Род, 3CC Мали Шишенцето, Стакло Тест Цевка Шише, Parfum Примерок Шишиња, Мини Стаклено Шише, 100pcs/Многу

3 ML Стаклено Шише со Пластични Род, 3cc мала Чаша Шишенцето, мини Стаклено Шише, Мала Шишенцето, Parfum Пример

DEN 1067.00 1147.20