• Новак
Бесплатен Превозот 12ml Празни Злато Чаша Тетоважа пигменти Пакет Шише Нов Стил Златна Врвот Одделение Парфем Parfume Етерично Масло Шишиња

Бесплатен Превозот 12ml Празни Злато Чаша Тетоважа пигменти Пакет Шише Нов Стил Златна Врвот Одделение Парфем Parfume Етерично

DEN 2399.52

Достапност
Производот е достапен

Почитувани купувачи, Добредојдовте на нашата продавница, Како Кинеската Нова Година доаѓа, ние треба долг одмор (февруари 6 - февруари 22), Ако сакате да се купи стока, ве молиме закажете како е можно поскоро. Во текот на овој период, испораката ќе биде одложена, сите наредби за време на овој период ќе биде предаден по февруари 22, а пораката ќе се одговори побавно, ве молиме да се разбере, ви благодариме на Сите најдобри желби, Minmin
Опис На Производот :
Материјал : Стакло
Капацитет : 12ml
Тежина : 40g
УПОТРЕБА : Да се спакуваат Тетоважа пигменти,парфем,Етерични масла и така натаму
Шишето е не-токсични,Висок квалитет.
Ние имаме многу други козметички шише,
Добредојдовте да ја разгледате нашата продавница
во однос на големината :
прирачник за мерење,контрола на грешка + - 2%,
Ако сакате да се купи големи количини,Не може да се одлучи,
тие може да биде мал износ на купување, како да се обиде,
Може да се избегнат спорови
Производ Слика :

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
12ml Стакло Тетоважа пигменти Парфем Шишиња
Големина:
12ml
Бренд Име:
LXPACKING КО
Материјал:
Стакло
боја:
бело злато
Капа Материјал:
Пластични
Големина:
12ml

Комплементите на стоката

Бесплатен превозот 12pcs/многу 47*50mm 50мл завртка вратот стаклено шише за оцет или алкохол,carft/складирање бонбони,течни козметички

Боја : ЈасноСе користи за етерични масла, мирисни, сакаат шише,ароматерапијата масло, serm, течни медицина,

DEN 1331.00 1416.00

Бесплатен Превозот 30ml 40ml 100ml Празни Јасно Пластична Цевка Пакување Шише Врвот Одделение Нов Стил Бања сол Празни Козметички

Опис На Производот : Производи вклучуваат : Пластични Шише +Алуминиумски КапакШише Материјал : Пластика

DEN 1103.52

Нови Пристигнување 4g Празни сенката за очи тегла Јасно Крем тегла Срце облик додатоци помине уметност Tins Мини примерок тегла

Нови Пристигнување 4g Празни сенката за очи тегла Јасно Крем тегла Срце облик додатоци помине уметност Ti

DEN 1238.00 1375.68

10PCS Мат Црна Козметички Прав Случај со Алуминиумска Палета Тави Огледало Празни Компактен Контејнери за Eyeshdow Руменило Усна

Точка Име : Мат Црна Козметички Прав Компактен Случај со Огледало, Празни DIY Компактен Контејнери за Eyeshdo

DEN 2560.00 2753.28