• Новак
Нов Стил 20g/ml Кристално Јасна Празни Пластични шишиња, тегли Врвот Одделение Кармин Крем Око Гел Примерок Празни Козметички Контејнери

Нов Стил 20g/ml Кристално Јасна Празни Пластични шишиња, тегли Врвот Одделение Кармин Крем Око Гел Примерок Празни Козметички

DEN 1391.52

Достапност
Производот е достапен


Опис На Производот :
Производи Вклучуваат : шише Капак+шише+Lucency внатрешна капа
Материјал Капак : Алуминиум или пластика
Материјал : Пластика
Капацитет : 20g/ml
Тежина : 11g
Димензии : Дијаметар : 40mm,Високи : 32-милиметри
УПОТРЕБА : Да се Спакуваат козметички крем ,гел за око и така натаму
Шишето е не-токсични,Висок квалитет.
Ние имаме многу други козметички шише,
Добредојдовте да ја разгледате нашата продавница.
во однос на големината :
прирачник за мерење,контрола на грешка + - 2%,
Ако сакате да се купи големи количини,Не може да се одлучи,
тие може да биде мал износ на купување, како да се обиде,
Може да се избегнат спорови
Производ Слика :

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
20g/ml Јасно Lucency Пластични Тегла
Бренд Име:
LXPACKING КО
Материјал:
Пластични
Големина:
20g/ml
боја:
Lucency Јасно Златна Бронза Црна
Капак материјал:
алуминиумска или пластична

Комплементите на стоката

Бесплатен Превозот 30ml 40ml 100ml Празни Јасно Пластична Цевка Пакување Шише Врвот Одделение Нов Стил Бања сол Празни Козметички

Опис На Производот : Производи вклучуваат : Пластични Шише +Алуминиумски КапакШише Материјал : Пластика�

DEN 1103.52

100pcs/многу 13*100mm Високо ниво на Транспарентност Пластични Тест Цевка, Тешко Пластични Полистирен Тест Цевка со Приклучокот,

100pcs / многу 13*100mm Високо ниво на Транспарентност Пластични Тест Цевка, Тешко Пластични Полистирен Тест Ц�

DEN 1557.12