• Новак
5ml Мини Преносни Патување Refillable Парфем Atomizer Шише за Спреј Мирис Пумпа Случај Празни Луксузни Парфем Шишиња 100pcs/многу

5ml Мини Преносни Патување Refillable Парфем Atomizer Шише за Спреј Мирис Пумпа Случај Празни Луксузни Парфем Шишиња 100pcs/многу

DEN 6240.00

Достапност
Производот е достапен

Компактен и пренослив, удобен за носење и чување. Тоа е многу лесен за употреба и може да се полни во секунди. Едноставно притиснете го копчето на дното од вашиот омилен парфем колосек и да ја задржите кликнување до тој се полни. Совршен за чување на некои од вашиот омилен Парфем/Aftershave /Шминка Смена во помал сад без да се земе целиот шише со вас на одмор чисто стакло шишенцето во внатрешноста за лесно да се види колку парфем останува. На патување суштински за мажите и жените. Капацитет : 12ml Големина : 89*18mm 7 Бои : Златна,Сребрена,Виолетова,Црвена,Розева,Сина,Црна ве Молиме да ни кажете кои бои што сакате,или ние ќе ги испрати мешани бои. 100pcs/многу DHL Брзо Бесплатен Превозот

Декларирани спецификации

Спецификации:
6ml
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
Refillable Шишиња
Големина:
6ml

Комплементите на стоката

Нов Стил 20g/ml Кристално Јасна Празни Пластични шишиња, тегли Врвот Одделение Кармин Крем Око Гел Примерок Празни Козметички

Опис На Производот : Производи Вклучуваат : шише Капак+шише+Lucency внатрешна капаМатеријал Капак : Алумини

DEN 1391.52

100pcs/многу 13*100mm Високо ниво на Транспарентност Пластични Тест Цевка, Тешко Пластични Полистирен Тест Цевка со Приклучокот,

100pcs / многу 13*100mm Високо ниво на Транспарентност Пластични Тест Цевка, Тешко Пластични Полистирен Тест Ц

DEN 1557.12

10pcs/Многу МИЛЕНИЧЕ 50мл Круг Рамо Пластични Шминка Козметички Шише Ампули Спреј Шише Парфем Контејнери Пополни Мали Келеш Магла

Вашето задоволство, нашите извршување!.*Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce

DEN 360.00 379.20

10PCS Мат Црна Козметички Прав Случај со Алуминиумска Палета Тави Огледало Празни Компактен Контејнери за Eyeshdow Руменило Усна

Точка Име : Мат Црна Козметички Прав Компактен Случај со Огледало, Празни DIY Компактен Контејнери за Eyeshdo

DEN 2560.00 2753.28

Нови Пристигнување 4g Празни сенката за очи тегла Јасно Крем тегла Срце облик додатоци помине уметност Tins Мини примерок тегла

Нови Пристигнување 4g Празни сенката за очи тегла Јасно Крем тегла Срце облик додатоци помине уметност Ti

DEN 1238.00 1375.68

Празна Бела Airless Лосион Крем Пумпа Пластичен Сад ,Патување Козметиката За Нега На Кожата Козметички Шише Airless Фармацевт

* Клиенти се одговорен за било обичај такси, увозните давачки, а должност на даноци.* Ако имате било какви

DEN 1642.00 1728.00