• Новак
Кампување Airbrush Гас Факел Заварување Оган Создателот Полесни Бутан Пламен Пиштол Отворено Кампување BBQ Лемење

Кампување Airbrush Гас Факел Заварување Оган Создателот Полесни Бутан Пламен Пиштол Отворено Кампување BBQ Лемење

DEN 429.60
DEN 352.00 -18 %

Достапност
Производот е достапен

Со целосно автоматско електронско палење. Големината на пламен е прилагодлив. Windproof, dampproof и водоотпорен, подобро отколку на electrogas заварување.
Спецификација :
1.
Отворено кампување печки Скара запалки Сите круг картичка тип воздух авион Преносни отворено палење запали восок Шпоретот Полесни
Карактеристики На Производот :
1. Тип : Piezoelectric тип
5. Пламен температура е прилагодлив. Дизајн : Со еден безбедност заклучување, може да се ре-обвинет за повторна употреба. Нашите igniter е погодна за внатрешна и надворешна потреби - кампување, шпорети, скара, да се запали восок, итн. Сирење торта / Мус торта demoulding. Обично треба да биде ставен во безбедно место каде што децата не можат да добијат. Trotters третман, свинска глава лечење и така натаму. Греење до вода / готвење / жешко тенџере и така натаму во дивината. Пламен температура може да биде високо како 1,300 целзиусови степени.
Answer : ___________________________ Note :
Иако квалитетот на flamethrower е многу добар, многу сигурен, многу безбедно, но овој производ со висока температура пламен откако сите, па купувачите мора да бидат внимателни за да го користите, на децата не им е дозволено да си играат со него.
Примена :
1. Големина : 18*6. Торта површински третман / Пече третман. Материјал : Метал, пластика
2. Направи оган во дивината. Замена на резервоарот за гас е многу удобен, само треба 1 до 2 секунди за да го замени на резервоар за гас. Функција : палење
4. Прилагодување на огнот : големината на пламен може да се прилагоди, средниот дел на прилагодливи оган прстен може да се докопа.

Декларирани спецификации

Со Палење на Уредот или Не:
Вклучени
Расположливиот:
No
Капацитет:
>5
Парче Број На Ветрот Deflector:
Не правец на штит
Употреба Состојба:
Нормално Отворен
Тип:
Airbrush
Гориво:
Гас
Модел:
Палење
Структура:
Еден-Парче
Материјал:
Метал
Примена На Метод:
упатство
Применливи Леќата Тип:
Други

Комплементите на стоката

YINGTOUMAN Преносни Отворено Шпоретот Вентил Тема Шпорет на Гас Адаптер Режач Конектор Рамен Резервоарот за Гас Кампување Шпоретот

ДеталиPls имајте на ум : Може да биде бојата се разликуваат од слики,но тоа не влијае врз вкупните перформ�

DEN 211.00 301.44

Лесни 9 Плочи Алуминиум Преносни Свитлива Шпорет Шпорет Шофершајбната Winderscreen Правец на Deflector за Надворешна Кампување

Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо.75 инчи / 14 x 7cmДимензии од 9 плочи(се одвиваат) : Прибл Н�

DEN 294.00 413.76

Преносни Отворено Виткање Кампување Шпоретот W Piezo Палење Мини Шпорет на Гас Расклопна Камп Режач за Backpacking Пешачење BBQ

ИЛИ, можете да изберете да имате замена Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се сме�

DEN 994.00 1806.72

2017 Нови Отворено Кампување Ултра-лесни Мини-триаголник Шпоретот Отворено Шпорет на Гас Режач Кампување Печка за Пешачење Пикник

Која големина може да се вклопи во мене? Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог т

DEN 309.00 412.32

AOTU Отворено Шпорет на Гас Кампување Преносни Шпорет на Гас Виткање Електронски Шпорет со Кутија Преносни Свитлива Сплит Печки

Бренд AOTU Сплит Тип Гас Печка Големина : 15*7.5 CM : 30 CM Палење : електронски палење Тежина : 280 грама (нето тежин

DEN 854.00 899.04

Вистински Оригинални Alocs Сосема отворено пикник преносни алкохол кампување шпоретот течност цврста алкохол шпорет со стојат

Објектот спецификите Со Палење Уред или Не : Не се Вклучени Модел : 701 Гориво : Цврсти Алкохол начин на Апл

DEN 720.00 900.00

BRS-8A Масло/Гас Мулти-Користете Кампување Пикник Шпорет на Гас Диви Отворено Готвење Преносни Сплит Кампување Windproof Гас

Долг животен век е заштитена.Силна огнена моќ : таа само ги зема 3min да се вари 1 L вода (промена на времето,

DEN 3552.00 6457.92

Отворено Кампување BBQ Flamethrower Режач Бутан Гас Удар Факел алуминиум легура Рака Палење Кампување Заварување BBQ Алатка 210X90X40MM

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.Производ тежина : 130gПроизвод големина : 21

DEN 312.00 426.72

Гас Рефил Адаптер за Надворешна Кампување Шпорет на Гас Цилиндричен Резервоар за Гас Гас Режач Додатоци Пешачење Надува Бутан

Причините се едноставни,овие печки горат подобро во висока став, тие се полесно да се постави и тие може

DEN 87.00 122.88

1 Сет Преносни Трајни Алкохол Светилка Лабораториска Опрема за Греење Кампување Пикник Алатки Сребрена боја 50мл Пад на превозот

се достапни, но ќе треба да плаќаат екстра превозот надомест.Ние зависи од задоволството на нашите клие�

DEN 92.00 109.92