• Новак
ЖЕШКА НОВ ER4V/3.6 V ER4V 3.6 V ER4V3.6V САЛАДИН литиум литиум батерија Li-ion батерија приклучок

ЖЕШКА НОВ ER4V/3.6 V ER4V 3.6 V ER4V3.6V САЛАДИН литиум литиум батерија Li-ion батерија приклучок

DEN 1680.00

Достапност
Производот е достапен

Ако имате било какви прашања, нашата Служба за корисници службеници добредојде на е-маил или јавете ни се. Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во aliexpress се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод
5) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Ние се стремиме да се одговори на сите прашања и да ги реши сите проблеми што е можно побрзо. Задоволството на клиентите е многу важно за нас и нашите повратни информации оценка го одразува тоа задоволство. Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме ни e-mail веднаш.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена.ви благодариме!
Меѓународни Купувачи Забелешка :
1.
Информации За Исплата
·Ние го прифаќаме Зачувам само служба. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас пред наддавање! Ви благодариме. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
6) Ние ќе брод до адресата што ја внесовте во текот на исходот на процесот, отколку вашиот aliexpress превозот адреса.
Ве молиме контактирајте со нас во рок од еден месец, ако објектот не е пристигнал. )Предмети се испраќаат од кина.
Добредојдовте на нашата Продавница
Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас
Опис
Многу од 1 Парчиња.превозот цена, ве молиме контактирајте со нас. ·Вратени објектот треба да биде во неговата оригинална состојба. Ние се грижиме за нашите ценети клиенти, и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме. Ние само брод потврдените адреса предвидено од страна aliexpress.

Декларирани спецификации

Номиналниот Напон:
3V
Тип На Батерија:
LiSO2
Номиналниот Капацитет:
1200mAh
Бренд Име:
jiaxinda
Број На Модел На:
ER4V/3.6 V батерија
Големина:
14.5mm*33.5mm

Комплементите на стоката

Цинк Јаглерод Суви Батерии Основно Батеријата 72 компјутери Општи Нови AAA Батерија R03P 1.5 V 3а Батеријата за далечински управувач

најсвеж серија од PKCELLГолемина : AAAХемија : Цинк Јаглерод Суви БатерииНапон : 1 ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ...

DEN 876.00 1251.36