• Новак
Р QIANKONG 5mm Шофершајбната ветробранското стакло Гром Завртка Fastener 6mm Обтекател гром Монтажа Ореви за јамаха мт-09 mt09 TMAX XMAX YZF FZ1

Р QIANKONG 5mm Шофершајбната ветробранското стакло Гром Завртка Fastener 6mm Обтекател гром Монтажа Ореви за јамаха мт-09 mt09

DEN 959.52
DEN 710.00 -26 %

Достапност
Производот е достапен


Карактеристики :
100% Сосема Нов
Материјал Тип : cnc алуминиум
Бои : зелена /црна/ сребрена / портокал / red / златниот / сино
Супериорен квалитет и лесен за инсталација
Fitment : Универзален мотор : За Kawasaki / ЗА Хонда/ ЗА Suzuki / ЗА Јамаха/ ЗА Ducati ЗА Yamaha : TMAX 500 /TMAX 530 /MT-09/ MT-01 /MT-03 /MT-07 /MT-125 TMAX/ABS.. ЗА Kawasaki : Z1000/ ER-6 N/ KFX50/ Ninja300 /Ninja ZX-10 R / Ninja ZX-6 R/ Z750(Z750 S).. ЗА Хонда : ЗА Хонда благајнички 1300 / ЗА Хонда благајнички 400/ ЗА Хонда благајнички 500 / ЗА Хонда благајнички 600 hornet/ ЗА Хонда cbr 1000 rr.. ЗА Suzuki : Suzuki GSX-S1000 F ABS /GSR600 CNC / GSXR600 / GSXR600 / GSX1400..
Пакетот Вклучува :
Вклучувајќи : 1 поставен Мотор Завртки
Забелешка : имаме diffrent боја за избор, ве молиме да даде порака за бојата што сакате, кога ќе се направи ред. Или ние ќе го испрати надвор случајно! Ние сме обезбедување на големо, ако ви треба големо ве молиме контактирајте со нас за да добиете најновите цена. Ве молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор пред наддавање.
Фото покаже :

Декларирани спецификации

Бренд Име:
Р QIANKONG
Година:
1999-2017
Име На Модел:
FWB-001
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Должина:
0.79inch
Објектот Ширина:
0.6cm
Објектот Висина:
0.5cm
Објектот Тежина:
0.22kg
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Специјални Функции:
Контрола заштита декорација
Тип На Објект:
Ореви & Завртки
Одговара:
одговара за 6mm и 5mm сите Завртки Орев
боја:
како на сликата покажува

Комплементите на стоката

CITALL 100pcs 9mm Гуми Студ Завртка Карбид Легура Снег Помине Гуми Против Пролизгување Завртка Шила Трки Песна Тркало на Автомобилот

3) Додадете крајната offroad способност на вашиот нормален АТВ, UTV или 4 X4.Како да се инсталира на пневматик stu

DEN 943.00 1135.68

Бесплатен превозот 20 Компјутери 12x1.5 mm Автомобил Авто Трки Тркала Повлечи Ореви Орев Комплет Поставува Легура Завртка Сина

Ова е Сосема нов и Висок квалитет на заклучување на воланот ореви,но таа изгледа повеќе кул и врвот одде

DEN 1535.04