• Новак
Случај За Microsoft Nokia Lumia 550 мека TPU Заштитник Силикон Задниот Поклопец случај За Microsoft Nokia Lumia 550 Случај Funda Capa

Случај За Microsoft Nokia Lumia 550 мека TPU Заштитник Силикон Задниот Поклопец случај За Microsoft Nokia Lumia 550 Случај Funda

DEN 119.52
DEN 88.00 -26 %

Достапност
Производот е достапен

Добредојдовте да контактирате со нас преку е-маил или Trademanager ако имате какви било прашања или предлози . Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Искусни КК постапка. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Сите пораки или пораки ќе се одговори во рок од 24 часа.
Како да се реши проблемот во врска со "не може да се достави до"?
ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Само задниот поклопец случај само , телефонот не е вклучуваат Совршено опремени За Nokia Lumia 550 Meterial : Висок квалитет на Меки Силиконски .
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви загриженост за купувањето и ние се повеќе од среќни да се обрати за вашата грижа со решение. Повратни информации е многу важно, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации. Заштити Површината Против триење и Покритие Нула Знаци ,Прашина , Отпечатоци од прсти, го Спречува Вашиот Телефон Падне. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.(исклучува празник & викенд) Ако вие не го добивате нашиот одговор,ве молиме љубезно ве молиме да ја препратите на е-маил и ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Овие се купувачите одговорност . Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во објекти цена. Квалитет на производи со најниската можна цена. Ние само брод да се потврди цел адреси. Пакетот може да биде пријавено како ПОДАРОК и тврдеше дека во некоја пониска вредност за вас . Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање или размена на стоки.

Декларирани спецификации

Материјал:
TPU
Бренд Име:
TTOMYYOUG
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Ткаеше,Симпатична
Карактеристики:
Шарени Шема Fundas Coque Capas Priting Маска
Компатибилен Бренд:
за nokia
Тип:
Назад Заштита На Телефонот Случај
Одговара:
За Microsoft Nokia Lumia 550
Материјал:
Висок квалитет на меки силиконски
Тежина:
Ultra Thin 30g
боја:
како на слика
Времето на Пазарот:
2017 Сосема Нов Capa
дизајн:
Шарени Печатење Насликани Модел Мода Млада Атрактивна
Функција:
Нечистотија-отпорни / Анти-удар / Не е деформирано
Поддршка:
Мешана Боја / Капка Превозот / Трговија На Големо / Мало
квалитет:
А+++++ / Безбедни и не-токсични

Комплементите на стоката

За Huawei Mate9 Луксузни Вистинска Кожа Случај Анти-удар Бизнис Назад Телефон Покрива Кожата за Мате 9 +Подарок Бесплатен Превозот

Можеме да го прифатиме Т / T и Western Union и Пари со Цел,на најдобар начин е директно онлајн плаќање,можете да �

DEN 2227.00 2447.52

За Sony Xperia XA2 случај Мека Силиконска Гума Карбонски Влакна Задниот Капак на Телефонот Случај За Sony Xperia XA2 случај покритие

За Sony Xperia XA2 случај Мека Силиконска Гума Карбонски Влакна Задниот Капак на Телефонот Случај За Sony Xperia XA2 �

DEN 205.00 215.52