• Новак
Мек Силикон Случај За Алкател Еден Допир Pixi 3 4.5Случај Покритие За Funda Алкател Еден Допир Pixi 3 5017 5017D 5017X 5019D Случај

Мек Силикон Случај За Алкател Еден Допир Pixi 3 4.5Случај Покритие За Funda Алкател Еден Допир Pixi 3 5017 5017D 5017X 5019D

DEN 122.88
DEN 75.00 -39 %

Достапност
Производот е достапен


Shippment
ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање или размена на стоки. Компатибилен Модел на Телефон : за Алкател Еден Допир Pixi 3 (4. J ust задниот поклопец случај само , телефонот не е вклучуваат
Шопинг Водич :
Услуги на клиентите е нашиот Број 1 приоритет!
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви загриженост за купувањето и ние се повеќе од среќни да се обрати за вашата грижа со решение. Висок Квалитет и ниска Цена
4. Моден Дизајн , Го Спречува Вашиот Телефон Падне. (Освен некои земји и APO/FPO) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка.Фа shion дизајн, лесно да се стави на и лесно да ги тргнеме.Заштитете го вашиот вредни инвестиции од рбет и да се оштети. BEBIRDCASE е посветен на обезбедување на клиенти со високо квалитетни производи и одлична услуга. BEBIRDCASE е вашиот Најдобар избор. Заштити Површината Против триење и Покритие Нула Знаци ,Прашина , Отпечатоци од прсти и Испакнатините. Услуги на клиентите е нашиот Број 1 приоритет. Заштити Површината Против триење и Покритие Нула Знаци ,Прашина , Отпечатоци од прсти.com/store/all-wholesale-products/636329. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
- Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбеди
доволно информации кога прави нарачка. Искусни КК постапка. Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во објекти цена. Сите пораки или пораки ќе се одговори во рок од 24 часа{исклучува празник & викенд).
Мек Силикон Случај За Алкател Еден Допир Pixi 3 4.Совршено одговара на обликот.

Декларирани спецификации

Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Карактеристики:
Моден Насликани 2017 Најновите Ултра Меки Силиконски Телефон Случај Кеси Маска
Бренд Име:
BEBIRDCASE
дизајн:
Цвеќиња,Ткаеше,Симпатична,Спорт,Егзотични,Животински,Сјајна,Апстракт
Компатибилен Бренд:
За Alcate
Состојба:
100% Сосема Нов Висок Квалитет На++++
Материјал:
Мека Silm TPU Силикони
Стил:
Луксузна Печатење Телефон Случај
Тежина:
Ultra Thin About 30g
Функција:
Висок Квалитет На Модата Печатени Мека Мобилен Телефон
Пад на превозот:
Поддршка
Број На Модел На:
за Алкател Еден Допир Pixi 3 (4.5 inch)
Продажбата на начин:
Трговија на големо и на Мало со бесплатен превозот
Времето на Пазарот:
2017 Нов Бенд на Пазарот и Топла Продажба Coque Fundas Школка Capa

Комплементите на стоката

За Huawei Mate9 Луксузни Вистинска Кожа Случај Анти-удар Бизнис Назад Телефон Покрива Кожата за Мате 9 +Подарок Бесплатен Превозот

Можеме да го прифатиме Т / T и Western Union и Пари со Цел,на најдобар начин е директно онлајн плаќање,можете да �

DEN 2227.00 2447.52

Флип Случај За Леново K6 Моќ Телефон Торба Книга Покрие Паричникот Кожна Торба Оригинални Тешко Пластични Телефон Кожата Случај

Глобалниот Тим Обезбеди Најдобра Услуга руски Пријател се Обрне Внимание ве Молам !!! Ве молиме пополне�

DEN 191.00 238.08