• Новак
TPU Мека Случај За Huawei Y3 II Y3 2 Случај Покрие Боја Силиконска Маска за Huawei Y3II Y3 2 Телефон Случај за Huawei Y3 2 Capa Школка

TPU Мека Случај За Huawei Y3 II Y3 2 Случај Покрие Боја Силиконска Маска за Huawei Y3II Y3 2 Телефон Случај за Huawei Y3 2 Capa

DEN 120.96
DEN 82.00 -32 %

Достапност
Производот е достапен

Материјал : Направен од Висок Квалитет На Мека TPU Гел Гума 3.
Силен капацитет на производство : 50000 парчиња месечно, може да обезбеди било прилагодено дизајн телефон случај или пакет по барање. Ви благодариме за вашиот разбере
Прифаќаме само Alipay .
Ние само брод да се потврди цел адреси.
TPU Мека Телефон Случаи за Huawei Y3 II Y3 2 Задниот Поклопец за Fundas за Huawei Y3 II Y3 2 Телефон Случај Силикон Школка за заштита
1.Стил : Кул Мода Магија Стилски Уникатен Мобилен Телефон Случај Покрие Школка Fundas Coque 5.
Нарачки ќе бидат обработени навремено по плаќање на проверка.
На нашите професионални и искусни инженери се специјализираат во телефонот случај за повеќе од 5 години, тие знаат точно она што вид на дизајн е погодна за луѓето и каков вид на дизајн ќе го направи на квалитетот повеќе толку подобро . Добредојдовте на големо . Поправка стапка на нашиот производ е под 1‰ . сметаме дека ова ќе биде најголема поддршка за нашите клиенти, ние сме сигурни дека ќе може да се прошири на вашиот бизнис брзо и во иднина за многу долг рок и повеќе област.
Ние продаваме телефон додатоци во целиот свет, корисниците многу се допаѓа дизајнот на нашиот производ . Нашата фабрика може да се произведуваат многу видови на телефон додатоци. Обезбеди вистински слики за препродавач ! 2. Повеќето од нив се задржи многу долгорочна соработка со нас.Функција : Сина Светлина Кожата + Тигар Леопард Животинско Цвет Шема + Ултра Тенок + Мек, Флексибилен 4. Пад На Превозот Поддршка! Мешана Боја Поддршка! Трговија На Големо Поддршка! 3.Функција : Назад Заштитник Шок-Доказ + Отпорно на Гребење + Anti-Пропадна +Нечистотија-отпорни Нашата Група Предности>>> 1.

Декларирани спецификации

Бренд Име:
Salanheo
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Huawei
дизајн:
Ткаеше,Флорални,Геометриски,Цитати & Пораки,Апстракт,Егзотични,Спорт,Симпатична,Животно,Обичен
Големина:
4.5 inches, 55.8 cm2 (~62.3% screen-to-body ratio)
Карактеристики:
Моден 3D Испечатени Меки Силиконски Мобилен Телефон Кеси
Функција:
3D Печатење Меки Силиконски Транспарентна Рамка половина завиткани опремени Случај
Пад на превозот:
Поддршка контактирајте ме за добра цена
Стил:
Мода, Луксузни, Елегантен, Најновите Симпатична Funda capa
Материјал:
3D TPU Гел гума Мек Силикон браник coque Случај
дизајн:
3D Печатење Цртан филм, животно, Планина. Пејзаж куче, Мачка Цвет Случај
Големина:
134.2 x 66.7 x 9.9 mm (5.28 x 2.63 x 0.39 in)
Карактеристика 2:
Ултра Тенок Мек Силикон Планински Пејзаж Случај
функција 3:
Животно Ултра Тенки И Дебели Транспарентна Рамка Мек Силикон Случај
одговара за модел на Телефон:
за Huawei Y3 II Y3 2 y3II
Случај Тип:
мобилен Телефон Торба опремени Случај половина завиткани случај заштитник

Комплементите на стоката

Флип Случај За Леново K6 Моќ Телефон Торба Книга Покрие Паричникот Кожна Торба Оригинални Тешко Пластични Телефон Кожата Случај

Глобалниот Тим Обезбеди Најдобра Услуга руски Пријател се Обрне Внимание ве Молам !!! Ве молиме пополне�

DEN 191.00 238.08

За Sony Xperia XA2 случај Мека Силиконска Гума Карбонски Влакна Задниот Капак на Телефонот Случај За Sony Xperia XA2 случај покритие

За Sony Xperia XA2 случај Мека Силиконска Гума Карбонски Влакна Задниот Капак на Телефонот Случај За Sony Xperia XA2 �

DEN 205.00 215.52