• Новак
Случај За Samsung Галакси S7 Покрие Случаи 3D Ослободување на Моделот Flowe Назад Coque За Fundas Samsung S7 Заштитна Кожата Телефон Кеси Школка

Случај За Samsung Галакси S7 Покрие Случаи 3D Ослободување на Моделот Flowe Назад Coque За Fundas Samsung S7 Заштитна Кожата

DEN 120.00
DEN 85.00 -29 %

Достапност
Производот е достапен

Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во објекти цена. Заштити Површината Против триење и Покритие Нула Знаци ,Прашина , Отпечатоци од прсти и Испакнатините.Овие се купувачите одговорност. Ако не добивате нашиот одговор,ве молиме љубезно ве молиме да ја препратите на е-маил и ние ќе ви одговори што е можно поскоро . Ние само брод да се потврди цел адреси. Случајот е Лесно да го вметнете и Отстраните. (Освен некои земји и APO/FPO) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив
Контакт со нас на : Купувачи се добредојдени да не контактирате преку е-маил или Trademanager ако имате какви било прашања или предлози . Искусни КК постапка.
Shippment
ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Услуги на клиентите е нашиот Број 1 приоритет. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Случај За Samsung Галакси S7 Покрие Случаи 3 D Ослободување на Моделот Flowe Назад Coque За Fundas Samsung S7 Заштитна Кожата Телефон Кеси Школка
[Модел] : Телефон Торба Случаи Совршено Се Вклопуваат За Samsung Галакси S7
[Материјал] : Направен од Висок Квалитет на Мека TPU
[Боја] : 25 Стил Шема Како На Сликата Прикажани
[Стил] : Луксузни Модни Ретро Мажи Жени Мобилен Телефон Додатоци Торба Случај
[Функција ] : Мода Уметност Печатени Стил + Ултра Тенки И Дебели + Луксузни Печатење
[Функција] : Shockproof + Anti-удар + отпорно на Гребење + Anti-пропадна
Драги пријатели,Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.

Декларирани спецификации

Материјал:
TPU
Бренд Име:
TTOMYYOUG
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S7
дизајн:
Егзотични,Геометриски,Спорт,Сјајна,Апстракт,Цитати & Пораки,Мат,Животно,Гроздобер,Бизнис,Ткаеше,Симпатична,Транспарентна
Големина:
5.1 inch
Карактеристики:
Луксузна Ретро Цвет Животински Модели Телефонот Назад Capa fundas маска
Тип:
Монтиран Случај
Место на Потекло:
Шенжен, Кина (Копно)
микс боја:
Поддршка
Пад на превозот:
Поддршка
statu:
во парк
Материјал:
Мека TPU
Одговара:
За Samsung Галакси S7
квалитет:
Највисокото Ниво
Тип:
Моден Ултра Тенок Филм Силикони Телефон Случаи
Состојба:
100% Сосема Нов

Комплементите на стоката

Флип Случај За Леново K6 Моќ Телефон Торба Книга Покрие Паричникот Кожна Торба Оригинални Тешко Пластични Телефон Кожата Случај

Глобалниот Тим Обезбеди Најдобра Услуга руски Пријател се Обрне Внимание ве Молам !!! Ве молиме пополне

DEN 191.00 238.08

За Huawei Mate9 Луксузни Вистинска Кожа Случај Анти-удар Бизнис Назад Телефон Покрива Кожата за Мате 9 +Подарок Бесплатен Превозот

Можеме да го прифатиме Т / T и Western Union и Пари со Цел,на најдобар начин е директно онлајн плаќање,можете да

DEN 2227.00 2447.52