• Новак
Детството Меморија Серија Индивидуални Телефонски Случај За iPhone 6 6s 6 Плус 6s Плус 7 7 Плус Висок Квалитет Насликани TPU Мека Корица

Детството Меморија Серија Индивидуални Телефонски Случај За iPhone 6 6s 6 Плус 6s Плус 7 7 Плус Висок Квалитет Насликани TPU

DEN 186.24
DEN 177.00 -5 %

Достапност
Производот е достапен


Купи 3 телефон случаи или погоре, ние ќе ви ја испратиме 1 бесплатен мобилен телефон рака
Детството Меморија Серија Индивидуални Телефонски Случај За i Phone 6 6s 6 Плус 6s Плус 7 7 Плус Висок Квалитет Насликани TPU Мека Корица
Карактеристики :
100% Сосема Нов, изработени од зелен материјали, ултра мала тежина и тенок.
Заштити вашиот мобилен телефон од гребнатини и прашина.
Секоја дупка совршено да се совпаѓаат (Слушалка, МИКРОФОН, итн.).
Достапни во различни бои и дизајни.
Спецификација :
Материјал : Објект е направен од Висок квалитет на УВ + TPU обезбедува ултра мала тежина.
Боја : Насликани обрасци
Пакетот Вклучува :
1 X Случај
(Купи 3 телефон случаи или погоре, ние ќе ви ја испратиме 1 бесплатен мобилен телефон рака)
Повеќе Детали :
Прилагодување е достапно за секој модел 50pcs и 5pcs секој модел најмалку.

Декларирани спецификации

Материјал:
6 6s, 6 плус 6s плус, 7, 7 плус
Бренд Име:
Lulumi
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6 Плус,iPhone 6s,iPhone 6s плус,iPhone 7 Плус,iPhone 6,iPhone 7
дизајн:
Обична,Гроздобер,Геометриски,Слатки,Шарени,Цитати & Пораки
Големина:
5.5-inch-4.7-inch
Карактеристики:
направен од висок квалитет на црна мека случај
Тип:
Случај

Комплементите на стоката