• Новак
За Покривање Xiaomi Mi А1 Случај Shockproof TPU & PC Стојат Телефон Случај За Xiaomi Mi А1 Покритие За Xiaomi Mi 5X Случај 5.5 WolfRule

За Покривање Xiaomi Mi А1 Случај Shockproof TPU & PC Стојат Телефон Случај За Xiaomi Mi А1 Покритие За Xiaomi Mi 5X Случај 5.5

DEN 204.00
DEN 143.00 -30 %

Достапност
Производот е достапен


[Компатибилен Модел ] :
За Xiaomi Mi5 X
За Xiaomi Mi А1
[Телефон Големина] :
5.5 инчен
[Функција] :
Двоен Слој Оклоп + S oft Гел + Со потпирач + Многу светлина
[Функција] :
Назад Заштита Шок-Доказ + Отпорно На Гребење + Anti-Пропадна
Капка брод поддршка !! Трговија на големо голем попуст за поддршка !!
Руски Пријатели ве Молиме да Ни Остават Име и презиме, Поради руската Политика !

Декларирани спецификации

Бренд Име:
Wolfrule
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Нечистотија-Отпорни,Анти-удар,Потпирач
Компатибилен Бренд:
xiaomi
Компатибилен Xiaomi Модел:
Ми 5X
дизајн:
Бизнис,Обична,Сјајни
Големина:
Case For Xiaomi Mi5X / Mi A1 5.5''
Карактеристики:
Тешко Пластични Назад Случај, Целосната Покриеност, Случај
Користете толпата :
Мажи жени човек жена девојка момче
функција 1:
Луксузна гума заштитна capa став
Карактеристика 2:
Моден солиден заштитник случај
функција 3:
Бизнис тешко пластични задниот поклопец
Материјал:
Меки Силиконски hybird на Пластика
боја:
Darkblack, Црна, Сина, Сива, Црвена, Златна, Сребрена
превозот надомест:
Бесплатен Превозот Преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
Компатибилен Модел 1:
За Xiaomi Mi5X
Компатибилен Модел 2:
за Xiaomi Mi А1
Телефон големина:
5.5 инчен

Комплементите на стоката

За Huawei Mate9 Луксузни Вистинска Кожа Случај Анти-удар Бизнис Назад Телефон Покрива Кожата за Мате 9 +Подарок Бесплатен Превозот

Можеме да го прифатиме Т / T и Western Union и Пари со Цел,на најдобар начин е директно онлајн плаќање,можете да

DEN 2227.00 2447.52