• Новак
За Samsung Галакси J5 2017 / J530 Случај, EasyAcc Црна TPU Покривајте Телефонот Случај Мат Финиш Тенок Профил Телефон Заштитници

За Samsung Галакси J5 2017 / J530 Случај, EasyAcc Црна TPU Покривајте Телефонот Случај Мат Финиш Тенок Профил Телефон Заштитници

DEN 162.72
DEN 124.00 -24 %

Достапност
Производот е достапен


Бренд : Easyacc
Материјал : TPU
Боја : Транспарентна Fuction : Водоотпорен .Нечистотија-отпорни,Анти-удар,итн
Наменска Сопствени направени за Samsung Галакси J5 2017 / J530. Задржи ја оригиналната форма на вашиот телефон и задржете се во право место.
Мат Финиш Опремен со мат финиш, случајот доловува една симплистички стил во дискретен начин уште нуди удобно грчевито држејќи се за.
Црна TPU Материјал Црна TPU случај со дамка-доказ ефикасно да се решава досадни отпечатоци од прсти и акумулација на прашина и масло - нема враќање-жолта проблем.
Пристоен Заштита Флексибилни TPU случај одговара на вашиот телефон како ракавица, обезбедување на вашиот телефон пристоен заштита во случајно капки, удари и шокови.
Прецизни Cutouts Секое копче или порта е достапна како и обично, овозможувајќи лесен пристап до сите функции, без отстранување на случај.

Декларирани спецификации

Материјал:
TPU
Бренд Име:
Easyacc
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Водоотпорен,Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Samsung
дизајн:
Сјајни,Обична,Транспарентен,Бизнис
Големина:
7.1 x 3.4 x 0.2 inches
Карактеристики:
Мека случај, Добро заштита, Ултра јасно
боја:
Транспарентна
Материјал:
PC +TPU
Тежина:
50g
Стил:
Мода / Artistical /Стилски
Функција во еден:
Мека случај, Добро заштита, Ултра јасно
Функција два:
Пристоен Заштита ,Прецизни Cutouts ,Лесна за Употреба
Функција три:
Ултра-Транспарентно, Се Вклопува Како Ракавица, Едноставна За Користење Искуство
Број На Модел На:

Комплементите на стоката

Флип Случај За Леново K6 Моќ Телефон Торба Книга Покрие Паричникот Кожна Торба Оригинални Тешко Пластични Телефон Кожата Случај

Глобалниот Тим Обезбеди Најдобра Услуга руски Пријател се Обрне Внимание ве Молам !!! Ве молиме пополне

DEN 191.00 238.08