• Новак
ABS 5 Брзина Опрема Shift Knob Chrome За Опел за Опел Vectra C B Corsa Astra G Комбо

ABS 5 Брзина Опрема Shift Knob Chrome За Опел за Опел Vectra C B Corsa Astra G Комбо

DEN 599.04
DEN 420.00 -30 %

Достапност
Производот е достапен

Пакет се вклучени : 1 x Опрема Shift Knob
- Објектот ќе се испраќаат надвор што е можно поскоро по потврдена исплатата. - Потврдете со вашиот царински пред да купите. Обично ,ние ќе брод за сите објекти како подарок и го прогласи за да се минимизира купувачите увоз доход. - Ако сакате да добиете производи брзо, ве молиме изберете начин на испорака од DHL, UPS-от,FEDEX или ЕМС
.8 см Ширина : за 5. - Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреса. - ГЛАСАЧКО место : Ако објектот се испраќаат од страна на регистрирани воздух пошта, тоа ќе потрае 7-30 работни дена (1-3 недели) за испорака во зависност од вашата локација.1 cm Планината дупка со дијаметар : за 3. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да знаете што и дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Настава не е вклучена. Ве молиме проверете ја големината на мерење на табелата внимателно пред да се изврши плаќање. Некои може да трае до 6 недели.
ABS 5 Брзина Опрема Shift Knob Chrome За Опел за "Опел" Vectra C B Corsa Astra G Комбо
Карактеристики : - 100% сосема нов и висок qualtity - Со хром сребро позлатен трим заврши - Дава вашиот внатрешни работи повеќе стилски изглед - Издржливи, неоштетени и неискористени - 5 брзина на менувањето - Удобен и лесен за инсталација - Погодна за "Опел" /Vauxhall /Vectra C /Vectra Б /Corsa /Astra Спецификации : Боја : Црна+chrome Материјал : ABS Должина : околу 5. - Испорака обично трае 4 до 8 работни дена од истите да се изречни или 15 до 50 работни дена од Кина Воздухопловната на вашиот земји.

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
опрема shift knob
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Бренд Име:
MZORANGE
Специјални Функции:
опрема shift knob
Објектот Ширина:
5.1cm
Година:
.
Објектот Тежина:
0.2kg
Објектот Должина:
5.8cm
Име На Модел:
32806382933
Материјал Тип:
ABS
Објектот Висина:
5.8cm
боја:
Сребро+црна
Планината дупка со дијаметар:
за 3.1 cm

Комплементите на стоката

Висок Квалитет на Универзалната 6 Брзина Опрема се Држи копчето Shift Knob Прирачникот за ФОЛКСВАГЕН Голф-Поло CC Jetta Класичен

Спецификација : Не се вклопуваат : Автоматски доаѓаат со копче ,Упатството треба да се укине до shift додек�

DEN 864.00 910.08

Дербито Двојно Наведнуваат Краток Shifter За Хонда Граѓански Акура Интегра Црна, Сина, Сребрена Црвено Виолетова Злато Титаниум

Дербито Двојно Наведнуваат Краток Shifter За Хонда Граѓански Акура Интегра Црна, Сина, Сребрена Црвено Вио�

DEN 681.60

ТИРОЛ T21866a Алуминиум Универзален Автомобил Автоматски Операција Опрема Shift knob за Автоматски менувач Бесплатен Превозот

Страна shift knob на вратило , осигурајте се дека копчето за ослободување работи4 Пратката ќе ви биде испрате

DEN 604.00 671.52

Во автомобил 5 Брзина МТ Рачен Менувач Shift Knob Црвена За ХОНДА АКУРА Граѓански Интегра CRX EF EK DA DC Авто Замена на Внатрешни

Автомобил Опрема Shift Knob Опис Кол : еден Материјал : АлуминиумБоја : како на сликата прикажани Fitment : За ХОН�

DEN 456.00 479.52