• Новак
за CNC Амортизерите Волан StabilizerLinear Обратна Безбедност Контрола во Текот на Suzuki GSXR 1000 K9 09-15 GSXR 1000 K7 K8 GSXR 600

за CNC Амортизерите Волан StabilizerLinear Обратна Безбедност Контрола во Текот на Suzuki GSXR 1000 K9 09-15 GSXR 1000 K7 K8

DEN 2116.32
DEN 1926.00 -9 %

Достапност
Производот е достапен


Добар Пласман
Карактеристики :
Резервни 100% Нови
Materail : CNC Алуминиум
Количина : 1 BUC волан амортизерите
Објектот Боја : златна
Бои : црна/сина/red/златниот/сребрена
Материјал : АЛ-6061 T6
Боја : како на сликата
255mm(10inch) во должина
Специјално дизајниран за спорт или road трки велосипеди
Го издржат било која јава состојба,квалитет и безбедност загарантирана
Намалување rider замор и да ги елиминираат headshake,подобрување на време за круг
Fitment :
Ве молиме бидете сигурни дека овој дел одговара на вашиот мотор пред да ја купите
Универзална одговара за повеќето мотоцикли/улица велосипеди
Напомена : за Монтажа Заградата и Инструкции не се вклучени , Било какви прашања ве молиме
слободно контактирајте со нас ,ви благодариме ! Пакетот Вклучува :
1x прилагодливи волан амортизерите Стабилизатор
Answer : ___________________________ Note :
Зголемената Brackect и Instraction ќе не се вклучени во пратката ,на Секое прашање
ве молиме слободно контактирајте со нас ,ви Благодариме !
Ние сме обезбедување на големо, ако ви треба големо ве молиме контактирајте со нас за да добиете најновите цена. Ве молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор пред наддавање .
Универзална Мото Додатоци US $ 29.99
/парче US $ 36.99
/пар US $ 8.99
/пар US $ 8.99
/парче US $ 14.07
/парче US $ 18.99
/парче US $ 50.99
/парче US $ 24.99
/парче US $ 21.99
/пар US $ 4.99
/пар US $ 19.99
/пар US $ 46.99
/set

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Motobike Направи:
Kawasaki,Ducati,Харли-Дејвидсон,Јамаха,Победа,Suzuki,Aprilia,Хонда,Триумф
Бренд Име:
Р QIANKONG
Објектот Висина:
0cm
Име На Модел:
TS-SD-001
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Ширина:
5.4cm
Објектот Должина:
21.9cm
Бои:
Црно/Сино/Red/Златниот/Сребрена
Објектот бои:
сребро црвено црно злато
Функција:
мотоцикл волан амортизерите
Fitment:
За Kawasaki Z-250 Z800 Z1000
Автомобил Производител:
за mt09 fz09 mt07 fz07
Број На Модел На:
SD-001
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Е бесплатен превозот:
Yes
Направен во :
Кина
Име На Модел:
Амортизерите Волан Стабилизатор

Комплементите на стоката

2 парчиња Мотоцикл Пак Сигналот Индикатор Светлото Светилка Носителот Шок Загради За Сопствени Вилушка Хеликоптер Плувка Кафе

Ако сте unsitisfied со точка од која било причина во рок од 3 дена од денот на објектот приемот,ќе може да се вр�

DEN 199.00 209.76

Мото Додатоци Карбонски Влакна Пред Резервоарот Покријат Врвот Пред Резервоарот за Гас Маска Обтекател За BMW S1000RR 2015-2017

Мото Додатоци Карбонски Влакна Пред Резервоарот Покријат Врвот Пред Резервоарот за Гас Маска Обтекате�

DEN 7097.00 7631.52