• Новак
7/8 инчи се Справи со Бар Крајот Круг Огледало Мотоцикл Огледало Задните Прикажи Странични Ретровизори Мото Мотор Скутери Rearview Сина Анти-отсјај

7/8 инчи се Справи со Бар Крајот Круг Огледало Мотоцикл Огледало Задните Прикажи Странични Ретровизори Мото Мотор Скутери Rearview

DEN 883.20
DEN 618.00 -30 %

Достапност
Производот е достапен


7/8" 22mm Огледало Мотоцикл Огледало Круг се Справи со Бар Крајот Задните Прикажи Странични Ретровизори Мото Мотор Скутери Rearview Сина Анти-отсјај
Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов!!! Материјал : Алуминиум Огледало Боја : Сина (Анти-отсјај) Fitment : Одговара за моторцикл/скутер/кафе racer итн, стандард шупливи 7/8 инчи (22mm) дијаметар handlebars. Карактеристики : 360 степени зглобот, им овозможува да бидат поставени на идеален агол за вашата јава позиција. Декорација на вашиот мотор. Висок квалитет на Сината боја анти-отсјај огледала даде јасна визија на двете ден и ноќ. Овална огледало облик ви нудиме широка доволно само визуелно да се види јасно и во текот на денот или во текот на ноќта. Едноставен за инсталација, без модификација е потребно,најдобра замена за носење на Мотоцикл - Бар Крајот Rearview Огледало. Подолу се детални фотографии

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Motobike Направи:
Kawasaki,Ducati,Харли-Дејвидсон,Јамаха,Победа,Suzuki,Aprilia,BMW,Хонда,Триумф
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
LARATH
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Тежина:
0.5kg
Име На Модел:
Заден Поглед Се Справи Со Бар Крајот Странични Ретровизори
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch

Комплементите на стоката

Мото Додатоци Карбонски Влакна Пред Резервоарот Покријат Врвот Пред Резервоарот за Гас Маска Обтекател За BMW S1000RR 2015-2017

Мото Додатоци Карбонски Влакна Пред Резервоарот Покријат Врвот Пред Резервоарот за Гас Маска Обтекате

DEN 7097.00 7631.52

2 парчиња Мотоцикл Пак Сигналот Индикатор Светлото Светилка Носителот Шок Загради За Сопствени Вилушка Хеликоптер Плувка Кафе

Ако сте unsitisfied со точка од која било причина во рок од 3 дена од денот на објектот приемот,ќе може да се вр

DEN 199.00 209.76