• Новак
2 парчиња Tmax 530500 CNC Мотоцикл Течност Резервоарот Капа и Маска За Јамаха T T Max-Максимум 500 2004-2011 Tmax 530 2012 2013 2014

2 парчиња Tmax 530500 CNC Мотоцикл Течност Резервоарот Капа и Маска За Јамаха T T Max-Максимум 500 2004-2011 Tmax 530 2012 2013

DEN 480.00

Достапност
Производот е достапен

Детали за производот : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : CNC во Боја : Црна,сина,портокалова,црвена,златна Лесно да се Инсталира Fitment : ЈАМАХА Т-max530 XP530 2012 2013 2014 2015 ГОДИНА T-max500 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011
Производ фото :

Декларирани спецификации

Бренд Име:
YOWLING
Motobike Направи:
Јамаха
Име На Модел:
ПА-РК-027
Објектот Должина:
0cm
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Висина:
0cm
Објектот Тежина:
0kg
Материјал Тип:
Палка Алуминиум
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Е Прилагодена:
Yes

Комплементите на стоката