• Новак
Мотоцикл Огледало Handlebar Страна се Справи со Бар Завршува Огледало ЗА ЈАМАХА R6 R1 МТ 09 07 TMAX XMAX WR 125 250 KTM DUKE 690 125 200 390

Мотоцикл Огледало Handlebar Страна се Справи со Бар Завршува Огледало ЗА ЈАМАХА R6 R1 МТ 09 07 TMAX XMAX WR 125 250 KTM DUKE

DEN 1433.76

Достапност
Производот е достапен


Детали За Производот :
Состојба : 100% Сосема Нов
Материјал : CNC Алуминиум Лесно да се Инсталира
Бои : златен зелена црвена сребро црна fitment : за Универзал ,повеќето модел на производ шоу

Декларирани спецификации

боја:
црна, Златна, Сребрена, Црвена, Сина
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Motobike Направи:
Kawasaki,Ducati,Харли-Дејвидсон,Јамаха,Победа,Suzuki,Aprilia,Хонда,BMW,Триумф
Објектот Должина:
10.3cm
Објектот Тежина:
0.48kg
Име На Модел:
HVW-РМ-011
Материјал Тип:
CNC Алуминиум
Бренд Име:
YUANQIAN
Објектот Висина:
10.3cm
Објектот Ширина:
5.4cm
Точка име :
Rearview Огледало
Fitment:
за универзална Мото Мотор Мотор
боја:
злато црвено сребро сина боја црна
Пакет:
1 сет
Бесплатен превозот :
Yes
одговара 1:
За kawasaki/suzuki/хонда/јамаха/ducati итн
Употреба:
Мотоцикл Rearview Странични Ретровизори
Направени од страна на:
CNC
Тежина:
за 500g
Се вклопат 2:
За Триумф Britten Brough Агуста Победа Aprilia

Комплементите на стоката

Мото Додатоци Карбонски Влакна Пред Резервоарот Покријат Врвот Пред Резервоарот за Гас Маска Обтекател За BMW S1000RR 2015-2017

Мото Додатоци Карбонски Влакна Пред Резервоарот Покријат Врвот Пред Резервоарот за Гас Маска Обтекате�

DEN 7097.00 7631.52