• Новак
Мотоцикл Волан Амортизерите Стабилизатор & Заградата За ХОНДА CBR954RR CBR954 RR CBR 954RR 2002 2003

Мотоцикл Волан Амортизерите Стабилизатор & Заградата За ХОНДА CBR954RR CBR954 RR CBR 954RR 2002 2003

DEN 1281.60
DEN 1102.00 -14 %

Достапност
Производот е достапен

Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања).
Одговара : CBR954 RR 2002-2003
1.
Резервни Мотоцикл Волан Амортизерите На Монтирање На Комплет. На Монтирање на Комплет им помага на управниот амортизерите го намалува овој вид на ризик на минимум.Превозот време како што се следниве : 2.
Alipay е Prefered. Ако тие го прават или соба се дефицитарни, се движат на управниот амортизерите хоризонтално на соодветно место . Проверете дали контролите на амортизерите и нејзиното полнење стигнат до мотор или резервоар за нафта.Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена .Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена. Како резултат на тоа, имате велосипед дека steers начинот на кој сме навикнати да и реагира на начин што би се надевам за во неочекувани околности.Не двоумете се да ни e-mail ако било какви прашања, ние ќе ви одговори во 12 часот.Вие ќе примите објект исто како и сликите. Тоа значи шпедиција ќе наплаќаат овие надоместоци од вас, ако сакате да добиете предмети.Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации.

Декларирани спецификации

Бренд Име:
CAKEN
Motobike Направи:
Хонда
Име На Модел:
8191349
Објектот Тежина:
1kg
Материјал Тип:
Медал
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси

Комплементите на стоката

Мото Додатоци Карбонски Влакна Пред Резервоарот Покријат Врвот Пред Резервоарот за Гас Маска Обтекател За BMW S1000RR 2015-2017

Мото Додатоци Карбонски Влакна Пред Резервоарот Покријат Врвот Пред Резервоарот за Гас Маска Обтекате

DEN 7097.00 7631.52