• Новак
Јога мат торба водоотпорен ранец рамо гласник спорт облека duffel торба за жените фитнес салата торба (не јога мат)

Јога мат торба водоотпорен ранец рамо гласник спорт облека duffel торба за жените фитнес салата торба (не јога мат)

DEN 279.36
DEN 232.00 -17 %

Достапност
Производот е достапен


Опис :
100% сосема нов и висок квалитет.
Овој производ е направен од природни материјали,обезбеди не штети на телото.
Нема мирис, можете да го користите производот без да се грижите.
Материјал за цврсти, меки, анти-стареење, може да се користи за долго време.
Јога душеци може да се стави, мобилни телефони, водат бенд и други работи.
Многу простор, можете да го поставите телефонот паричник во тоа.
Стил е мода и бидат доверени од страна на sporters.
Спецификација :
Боја : како на сликите се покаже, ќе го испратам до тебе случајно
Должина : 72cm/28.08 инчен
Дијаметар : 16cm/6.3 инчи
Материјал : Луминисцентните жица
За луѓето : Lady или Човек
Пакетот вклучува :
1 x водоотпорен јога мат ранец
'

Декларирани спецификации

Должина:
173cm*61cm
Бренд Име:
Hewolf
Број На Модел На:
XD
Дебелина:
10 mm (Почетно)
Материјал:
Луминисцентните жица

Комплементите на стоката

Биланс Не се лизга Јога Душеци TPE Фитнес Салата Пилатес Аеробна Вежба Crossfit Опрема Слабеење на Рамнотежата Плоча Подлога

Информација за производот : Материјал : висок квалитет на заштита на животната средина TPEСпецификација :

DEN 1087.00 1552.32

Новото Издание Пердув Стил На Јога Мат Крпа Спорт Фитнес Салата За Вежбање Пилатес Тренингот Преносни Обука Покриваат Ќебе Мека

Информација за производот : Материјал : 80% полиестер, 20 најлонГолемина на : (долго) 183 CM+ (ширина) 63 CMТежина :

DEN 823.00 1266.24

НОВИ 183*61cm 6MM Дебелина Јога Мат Не-пропадна Животната средина Невкусна Вежба Подлога Телесната Тежина Мат Спортски Додатоци

Ние обезбедуваме 1 година гаранција Ние само брод потврдените адреса предвидено од страна aliexpress.заштит

DEN 1117.00 1314.72

Lotus шема Виткање Природна Гума Јога Мат, еко-пријателски лизга-отпорни Жешка Јога најдобри јога мат за жешка јога Фитнес Салата

5 ММ (гума дебелина 3ММ.5 ММ Гума дебелина 3ММ.краток воведЈога мат е дизајниран да им даде целосна разглед

DEN 2828.00 5655.36

Топла Постелнина Премиум Јога Душеци Дебелина Природни Јута ПВЦ Невкусна Не се лизга Јога Мат Вежби Подлога 173cm x 61cm x 6mm

Топла Постелнина Премиум Јога Душеци Дебелина Природни Јута ПВЦ Невкусна Не се лизга Јога Мат Вежби Под

DEN 1920.00 3199.20

6MM TPE Не се лизга Јога Душеци За Фитнес Тенок Јога Салата за Вежбање Душеци животната средина Невкусна Подлога Фитнес Мат Спорт

6mm Дебели TPE Не се лизга Јога Душеци За Фитнес, Пилатес Обука Салата за Вежбање МатКарактеристики : Напра�

DEN 1075.00 1343.52

Виолетова боја 7 coulorful круг велур кожата Природна Гума еко-пријателски лизга-отпорни Жешка Јога најдобри јога мат, Фитнес

На дното на дизајнот на (не се лизга текстура, материјал за природна гума професионални јога мат, мора да

DEN 1444.00 2887.68

Природна Гума еко-пријателски лизга-отпорни Жешка Јога најдобри јога мат, Фитнес гумени мат висок квалитет со beautifual шема

По загревање на телото малку постепено потење во тело, за ефикасно да се избегне движењето предизвикани

DEN 1444.00 2887.68