• Новак
AOWEAR Mens Камелеон очила за сонце Мажите Поларизирана Возење Photochromic Очила за Безбедност Вози Очила Oculos Lentes De Sol PG50

AOWEAR Mens Камелеон очила за сонце Мажите Поларизирана Возење Photochromic Очила за Безбедност Вози Очила Oculos Lentes De Sol

DEN 1199.52
DEN 588.00 -51 %

Достапност
Производот е достапен

AOWEAR Мажите Анти-УВ Поларизирана Камелеон очила за сонце за Возачот Photochromic Возење Очила Мажите Очила Oculos Lentes De Sol PG50 Уживаат во Животот, да се Каже НЕ на Сите Понизок Квалитет Очила. AOWEAR Бренд на Очила кои Доаѓаат со 100% UV400 Заштита Поларизирани Леќи и Удобно Рамка.
Пакет Се Вклучени :
1 * Очила.
1 * Оригинален Бренд Хартија Кутија.
1 * Оригинален Бренд Случај.
1 * 100% Памучна Крпа.
1 * Поларизирана Тест Картичка / Бренд Ознаки.

Декларирани спецификации

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Рамка Материјал:
Легура
Пол:
Мажи
Леќи Материјал:
Polaroid
Стил:
очила
Леќа Висина:
40mm
Леќа Ширина:
55мм
Бренд Име:
AOWEAR
Одделот За Името:
Возрасни
Оптички Леќи Атрибут:
Photochromic,Огледало,Поларизирана,Анти-Рефлективен,UV400
Број На Модел На:
H750PG
Бои:
Црна, Сива Photochromic Леќа
Очила Attributeial:
Photochromic Поларизирана, 100% UV400, CE
квалитетот одделение:
AAAAA
Пакет:
Оригинална Хартиена Кутија, Случај, Крпа, Бренд Картичка
Услуга:
Прифати ОЕМ, на големо, dropshipping

Комплементите на стоката

KINGSEVEN Оригинални очила за сонце Жени Мажи Бренд Дизајн TR90 Рамка за Сонце Очила За Мажи Мода Класичен UV400 Плоштадот Eyewear

Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена Сите гол�

DEN 547.00 959.04

Нови Пристигнување очила за сонце Човек Бренд Поларизирана Мажите Сонце Очила Слој Ретро Дизајнер очила за сонце за Мажи oculos

Нови Пристигнување очила за сонце Човек Бренд Поларизирана Мажите Сонце Очила Слој Ретро Дизајнер очил

DEN 647.00 1243.20

Жените Rimless Срце Облик на очила за сонце За Женската Мода 2018 Јасно Нијанси Океанот Виолетова Црвена Зелена Леќи за Очила

modname=ckeditorДобредојдовте на Trendy Mate Службен Очила!Ве молиме оставете белешка во ЗАЧУВАМ при донесувањето н

DEN 273.00 389.28

VEITHDIA Алуминиум Магнезиум Авијација Поларизирана mens очила за сонце бренд дизајнер Ротираат за 180 степени нога Сонце Очила

За Превозот : Ние ќе испраќање на вашите нарачки во рок од 13 работни дена откако ќе добиете потврда на уп�

DEN 514.00 951.84

VEITHDIA Унисекс Ретро Алуминиум+TR90 Поларизирана Mens очила за сонце Бренд Дизајнер огледало Гроздобер Возење Сонце Очила за

информации .обратна {flexнасока : редобратна}.слика {position : relative;flex : 4;textalign : право}.тпроизвод .image img {ширина :

DEN 418.00 759.36

AOFLY Метална Рамка Мачка Очи Жените Женски очила за сонце очила за сонце Познатиот Бренд Дизајнер Легура Нозе Очила oculos de

AOFLY Метална Рамка Мачка Очи Жените Женски очила за сонце очила за сонце Познатиот Бренд Дизајнер Легура

DEN 380.00 744.96