• Новак
Emosnia Rimless Преголеми Очила За Сонце Жени Човек 2017 Плоштадот Мода Јасно Леќа Бренд Дизајнер Голема Очила Со Женски Ретро Oculos

Emosnia Rimless Преголеми Очила За Сонце Жени Човек 2017 Плоштадот Мода Јасно Леќа Бренд Дизајнер Голема Очила Со Женски Ретро

DEN 678.24
DEN 346.00 -49 %

Достапност
Производот е достапен


Emosnia Rimless Преголеми Очила За Сонце Жени Човек 2017 Плоштадот Мода Јасно Леќа Бренд Дизајнер Голема " Очила Со Женски Ретро Oculos

Декларирани спецификации

рамка боја:
Повеќе
Бренд Име:
EMOSNIA
Стил:
Rimless
Оптички Леќи Атрибут:
Тебе,Анти-Рефлективен,UV400
Рамка Материјал:
Пластични
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Леќа Висина:
57mm
Леќа Ширина:
69mm
Број На Модел На:
X-165 rimless плоштадот очила за сонце жени човек преголеми големи очила
Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
очила стил:
Жените & Човекот Rimless Плоштадот Очила За Сонце
Леќа Функција:
100% UV400 Заштита Од Штетните UVA
За Родови/Возрасти:
Мажи & Жени, Возрасни, Мажи & Жени, Момчиња & Девојки
Сертификат за квалитет:
UV400,CE, ФДУ Стандард
леќи на бои:
Јасно, Црна , Сива , Розова , Чај, Сина, Жолта
Рамка Функција:
Удобно Стилски
очила со големина:
Една Големина Одговара На Сите Лицето
погоден за лицето форма:
Тркалезно Лице, Долго Лицето, Плоштад Лице, Овална Лице
Погодна прилика:
Возење, Риболов, Забава, Шопинг

Комплементите на стоката

AOFLY Метална Рамка Мачка Очи Жените Женски очила за сонце очила за сонце Познатиот Бренд Дизајнер Легура Нозе Очила oculos de

AOFLY Метална Рамка Мачка Очи Жените Женски очила за сонце очила за сонце Познатиот Бренд Дизајнер Легура

DEN 380.00 744.96

2018 Нов Луксузен Бренд Дизајнер Плоштадот очила за сонце Жените Ретро Гроздобер Тебе Леќа Преголеми Очила за Сонце Класичен

2018 Нов Луксузен Бренд Дизајнер Плоштадот очила за сонце Жените Ретро Гроздобер Тебе Леќа Преголеми Очи�

DEN 201.00 335.52

Жените Rimless Срце Облик на очила за сонце За Женската Мода 2018 Јасно Нијанси Океанот Виолетова Црвена Зелена Леќи за Очила

modname=ckeditorДобредојдовте на Trendy Mate Службен Очила!Ве молиме оставете белешка во ЗАЧУВАМ при донесувањето н

DEN 273.00 389.28

Моден Жените Очила За Сонце Бренд Дизајнер Супер Светло Нерѓосувачки Челик Мачка Очи Сонце Очила За Жените Дама На Плажа Патување

Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации...

DEN 1404.00 2160.00