• Новак
2017 Ретро Пилот очила за сонце Жени Мажи бренд дизајнер Тебе леќа женски очила за сонце Гроздобер Ноќ визија Eyewear oculos de sol

2017 Ретро Пилот очила за сонце Жени Мажи бренд дизајнер Тебе леќа женски очила за сонце Гроздобер Ноќ визија Eyewear oculos

DEN 237.60
DEN 135.00 -43 %

Достапност
Производот е достапен


Декларирани спецификации

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Пол:
Жените
Рамка Материјал:
Легура
Стил:
Пилот
Одделот За Името:
Возрасни
Оптички Леќи Атрибут:
Photochromic,Тебе,Огледало,UV400
Бренд Име:
ZUCZUG
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Леќа Ширина:
59mm
Број На Модел На:
очила за сонце жени
Леќа Висина:
52mm
Eyewear Тип:
очила за сонце жени
Погоден Лице:
Тркалезно Лице,Долго Лицето,Плоштад Лице,Овална Лице
Употреба Предмет:
Возење,забава,на Патување,на Шопинг,Божиќ Подарок ,Подарок за Денот на Вљубените
За Родови/Возрасти:
Жени, Девојки, Млади Женски femme
Се Препорачува Причина:
РЕТРО ШИК Ѕвезда Моден стил толку висок квалитет
очила стил:
Моден Гроздобер Ретро Стил На Вистинска Слика За Сонце Очила, Елегантен Стил
очила за сонце функција:
UV400 Заштита Од Штетните UVA/UVB RAYSS
леќи во боја:
9 бои
Тежина:
20 G
is_customized:
Yes

Комплементите на стоката

Parzin Гроздобер Круг Очила За Сонце Жените Ретро Поларизирани Очила За Сонце Жените Лето Сенка Наочари Со Случајот Црна 9536

Parzin Гроздобер Круг Очила За Сонце Жените Ретро Поларизирани Очила За Сонце Жените Лето Сенка Наочари Со

DEN 1872.00 6239.52

AOFLY Метална Рамка Мачка Очи Жените Женски очила за сонце очила за сонце Познатиот Бренд Дизајнер Легура Нозе Очила oculos de

AOFLY Метална Рамка Мачка Очи Жените Женски очила за сонце очила за сонце Познатиот Бренд Дизајнер Легура

DEN 380.00 744.96

Моден Пилот Мажите Поларизирани очила за сонце Очила за Сонце Нијанси Огледала Слој Поени Црна Рамка Eyewear Машки Сонце Очила

Моден Пилот Мажите Поларизирани очила за сонце Очила за Сонце Нијанси Огледала Слој Поени Црна Рамка Eyew

DEN 345.00 383.52

2018 Нов Луксузен Бренд Дизајнер Плоштадот очила за сонце Жените Ретро Гроздобер Тебе Леќа Преголеми Очила за Сонце Класичен

2018 Нов Луксузен Бренд Дизајнер Плоштадот очила за сонце Жените Ретро Гроздобер Тебе Леќа Преголеми Очи

DEN 201.00 335.52

2018 Класичен Бренд Дизајнер очила за сонце Жени Мажи Ретро Круг Сонце Очила Жена нијанси Огледало Eyewear Дама Машки Женски

Добра Вест !!! Не Пропуштајте ја Оваа Денес се ЗанимаваКупи некој производ 3 компјутери се 3% ПОПУСТ!Голем

DEN 233.00 517.44

VEITHDIA Алуминиум Магнезиум Авијација Поларизирана mens очила за сонце бренд дизајнер Ротираат за 180 степени нога Сонце Очила

За Превозот : Ние ќе испраќање на вашите нарачки во рок од 13 работни дена откако ќе добиете потврда на уп

DEN 514.00 951.84