• Новак
LongKeeper Мажите очила за сонце Нова Голема Рамка Очила Лето Стил Бренд Дизајн Сонце Очила Gafas De Sol UV400 KP18002

LongKeeper Мажите очила за сонце Нова Голема Рамка Очила Лето Стил Бренд Дизајн Сонце Очила Gafas De Sol UV400 KP18002

DEN 474.24
DEN 237.00 -50 %

Достапност
Производот е достапен


Декларирани спецификации

Бренд Име:
Долго Чувар
Стил:
Плоштад
Оптички Леќи Атрибут:
Огледало,Анти-Рефлективен,UV400
Рамка Материјал:
Легура
Пол:
Мажи
Одделот За Името:
Возрасни
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Леќа Висина:
59mm
Леќа Ширина:
44mm
Број На Модел На:
Д-KP18002
Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
очила за сонце стил:
Моден Гроздобер Ретро Стил Сонце Очила, Елегантен Стил Очила
Производ Функција:
100% UV400 Заштита Од Штетните UVA/UVB
Употреба Предмет:
Возење, забава, на Патување,на Шопинг,Т Шоу,на Отворено,Спорт,клубот
Погоден За Лице:
Тркалезно Лице Долго Лицето Плоштад се Соочуваат со Овална Лице преголеми лице Штит
Дизајн Инспирација:
Италија Дизајнер Гроздобер Инспириран Дизајн На Рамка
Рамка Функција 1:
Стилски И Удобно И Не Е Лесно Да Се Деформирани Рамка
леќи во боја:
сива, кафена, сина, зелена, сребро,јасно

Комплементите на стоката

2018 Класичен Бренд Дизајнер очила за сонце Жени Мажи Ретро Круг Сонце Очила Жена нијанси Огледало Eyewear Дама Машки Женски

Добра Вест !!! Не Пропуштајте ја Оваа Денес се ЗанимаваКупи некој производ 3 компјутери се 3% ПОПУСТ!Голем

DEN 233.00 517.44

AOFLY Метална Рамка Мачка Очи Жените Женски очила за сонце очила за сонце Познатиот Бренд Дизајнер Легура Нозе Очила oculos de

AOFLY Метална Рамка Мачка Очи Жените Женски очила за сонце очила за сонце Познатиот Бренд Дизајнер Легура

DEN 380.00 744.96

VEITHDIA Унисекс Ретро Алуминиум+TR90 Поларизирана Mens очила за сонце Бренд Дизајнер огледало Гроздобер Возење Сонце Очила за

информации .обратна {flexнасока : редобратна}.слика {position : relative;flex : 4;textalign : право}.тпроизвод .image img {ширина :

DEN 418.00 759.36

Нови Пристигнување очила за сонце Човек Бренд Поларизирана Мажите Сонце Очила Слој Ретро Дизајнер очила за сонце за Мажи oculos

Нови Пристигнување очила за сонце Човек Бренд Поларизирана Мажите Сонце Очила Слој Ретро Дизајнер очил

DEN 647.00 1243.20

2018 Нов Луксузен Бренд Дизајнер Плоштадот очила за сонце Жените Ретро Гроздобер Тебе Леќа Преголеми Очила за Сонце Класичен

2018 Нов Луксузен Бренд Дизајнер Плоштадот очила за сонце Жените Ретро Гроздобер Тебе Леќа Преголеми Очи

DEN 201.00 335.52