• Новак
Моден Жените Очила За Сонце Бренд Дизајнер Супер Светло Нерѓосувачки Челик Мачка Очи Сонце Очила За Жените Дама На Плажа Патување Очила За Сонце

Моден Жените Очила За Сонце Бренд Дизајнер Супер Светло Нерѓосувачки Челик Мачка Очи Сонце Очила За Жените Дама На Плажа Патување

DEN 2160.00
DEN 1404.00 -35 %

Достапност
Производот е достапен

Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ве молиме да се чувствуваат слободни да се направи нарачка. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е сноси купувачот . Ако не сте задоволни или објектот се неисправни кога ќе го добиете вашиот објект, Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.Ви благодариме за вашето разбирање. Сите производи се 100% нови и проверени пред пратката.
Производ Големина
Црното VS Црвена
Сребро VS Blue

Злато VS Blue
Црното VS Црна
Злато VS Розова
Злато VS Злато
Сребро VS Сребро. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#
2. Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Сите предмети може да се испраќаат од DHL, UPS-от, FEDEX, EMS, Кина Пост, хонг конг пост,Сингапур Пост и така натаму. Сите доаѓаат со следење на броеви.

Декларирани спецификации

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Бренд Име:
Schever
Пол:
Жените
Оптички Леќи Атрибут:
Огледало,UV400
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Стил:
Мачка Очи
Рамка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Леќа Ширина:
54mm
Одделот За Името:
Возрасни
Леќа Висина:
43mm
Број На Модел На:
S4235

Комплементите на стоката

Parzin Гроздобер Круг Очила За Сонце Жените Ретро Поларизирани Очила За Сонце Жените Лето Сенка Наочари Со Случајот Црна 9536

Parzin Гроздобер Круг Очила За Сонце Жените Ретро Поларизирани Очила За Сонце Жените Лето Сенка Наочари Со

DEN 1872.00 6239.52

2018 Нов Луксузен Бренд Дизајнер Плоштадот очила за сонце Жените Ретро Гроздобер Тебе Леќа Преголеми Очила за Сонце Класичен

2018 Нов Луксузен Бренд Дизајнер Плоштадот очила за сонце Жените Ретро Гроздобер Тебе Леќа Преголеми Очи

DEN 201.00 335.52

BENZEN очила за сонце Жените Поларизирана Женски Очила За Сонце Возење Луксузни Дами Нијанси Eyewear Додатоци Со Случајот 6179

0%Контактирајте со насДруга ЗемјаНоминална(време пристигна)3.Следново е нормално пристигнување време к

DEN 1636.00 2975.52

Бамбус очила за сонце Мажите Дрвени Жените женски круг Плоштадот Дизајнер Огледало Оригинални мачка очи Сонце Очила eyewear ретро

Бамбус очила за сонце Мажите Дрвени Жените женски круг Плоштадот Дизајнер Огледало Оригинални мачка оч

DEN 336.00 373.92

Нови Пристигнување очила за сонце Човек Бренд Поларизирана Мажите Сонце Очила Слој Ретро Дизајнер очила за сонце за Мажи oculos

Нови Пристигнување очила за сонце Човек Бренд Поларизирана Мажите Сонце Очила Слој Ретро Дизајнер очил

DEN 647.00 1243.20