• Новак
Прирачник хартија creasing машина и perforating машина 2 во 1 комбо 340mm Нови

Прирачник хартија creasing машина и perforating машина 2 во 1 комбо 340mm Нови

DEN 5232.00
DEN 4813.00 -8 %

Достапност
Производот е достапен

Прирачник хартија creasing машина и perforating машина 2 во 1 комбо 340mm Нови
Машина спецификации : Creasing ширина max : 340mm Creasing длабочина прилагодливи : yes Функција : хартија creasing и хартија perforating, двојно функции Хартија creasing max хартија : 450g Хартија perforating max хартија : 250g Машина тежина : 10kg Машина големина : 64x42x16cm
Creasing резултат и perforating резултат
Магнетни блок вклучени
Пакет

Декларирани спецификации

моќност:
упатство
Бренд Име:
Topspeed
Број На Модел На:
TP-340

Комплементите на стоката

220V/ 50Hz 100 W SK5000 Топла Лепак Крои Машина Совршен Десктоп Термичка Хартија Врзивно Метал Електрични Книга на Одлуки дебелина

Околу 40 секунди по зелено светло, а потоа и на топол печат книгата, од топла топи обврзувачки машина за д�

DEN 2352.00

2 парчиња Топлина Притиснете Машина Силикони Подлога Мат 50x40cm Висока Температура Отпорни на топлина трансфер на сублимација

2 парчиња X Силикони Подлога Мат 50x40x1cm Висока Температура Отпорни на топлина за пренос на Топлина Притис�

DEN 2208.00 2400.00

Бакар месинг азбуки калапи А до Ш 3sets+бакар мувла + еден стегач носителот , топла фолија печат логото на дрво, кожа, хартија

3 сета X бакар месинг азбуки калапи , писмо габи сетови Customizedly одлуки Ќе ни кажете вашето фонт, ние се нап�

DEN 9999.00 10752.00

100PCS/МНОГУ Зелена боја Најлон ПА Обврзувачки возбудлив цевка 5.0x500mm reviting обврзувачки машина добавувачи трговија на големо

Модел:5.0x500ЗеленаИме : Reviting обврзувачки машина Обврзувачки возбудлив цевкаМатеријал : PA(најлон)Големин�

DEN 2102.40