• Новак
Yunkingdom Розово Злато/Златна Боја Обрачот Обетки за Жените Мал Круг Earring 2017 Нови

Yunkingdom Розово Злато/Златна Боја Обрачот Обетки за Жените Мал Круг Earring 2017 Нови

DEN 119.04
DEN 95.00 -20 %

Достапност
Производот е достапен


Декларирани спецификации

Главниот Камен Боја:
Јасно
Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Панк
Број На Модел На:
LPK5115-LPK5116
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
yunkingdom
is_customized:
No
Материјал:
Кубен Циркони
Метали Тип:
Злато-боја
Големина (Должина * Ширина):
како на сликата покажува
Повод:
Годишнината Ангажман Подарок Партија Свадба
Еколошки Стандарди:
Доведе Никел Кадмиум слободни

Комплементите на стоката

11.11 се Занимава Xuping Мода Обетки Нови Пристигнување Висок Квалитет Обетки за Жените Прекрасна Шарм Божиќ Подарок Промоција

Главниот камен големина околу 1*1mm На earring големина околу 714mm Тежината на earring е за 2.1 g / пар Објектот е со н

DEN 210.00 395.52

Сјајна Содржаен Мажите Женска Девојки Дами Високи Полски Мазна Круг Накит Earring Медицински Нерѓосувачки Челик Обрачот Обетки

Прекрасни Обетки За Жените Нови 2016 ГодинаМатеријал : 316 L не ' Рѓосувачки Stee l.Обетки Големина : 15 mm Широк, 20

DEN 144.00 239.52

FYM Бренд 7 Бои Сребрена боја Големата Розова Кристали Циркон Обетки Микро Отвори Бела CZ Обрачот Обетки Луксузни Накит жени

Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа Ако не се задоволи со стоки на, ве молиме слободно да не контактирате

DEN 94.00 209.28

Корејски Стил Круг Круг Обрачот Обетки За Жените Мода Трендовски Голема Aros Имитација Бисер Изјава Earring Brincos Подарок A-XE413

Корејски Стил Круг Круг Обрачот Обетки За Жените Мода Трендовски Голема Aros Имитација Бисер Изјава Earring B

DEN 242.00 268.80

Тренди Круг Обрачот Обетки за Човекот Жените Медицински Нерѓосувачки Челик Злато Црна Обрачот Обетки Мазна Нова Рунда Мода Накит

Тренди Круг Обрачот Обетки за Човекот Жените Медицински Нерѓосувачки Челик Злато Црна Обрачот Обетки М

DEN 164.00 204.48