• Новак
Моден 7mm Широк Едноставен, Концизен Мажите Женска Девојки Дами Високи полски Мазна Круг Накит Earring Нерѓосувачки Челик Обрачот Обетки

Моден 7mm Широк Едноставен, Концизен Мажите Женска Девојки Дами Високи полски Мазна Круг Накит Earring Нерѓосувачки Челик Обрачот

DEN 387.36
DEN 387.00 -0 %

Достапност
Производот е достапен


MOQ 1pair Големина 7mm Тежина 10g Пакет внатрешна Polybag, меур торба средина, стандардна извоз картон надвор рок на Плаќање со Кредитна Картичка,Western Union,TT,LC,Alibaba ESCOW Превозот начин Chinapost/epacket/DHL/UPS/Федекс/ТНТ време на Испорака во Рамките на 3-7days по потврдувањето на плаќање Забелешка
Мешани цел & примерок цел се прифатени

Декларирани спецификации

Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
VQYSKO
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
EU1171
Пол:
Унисекс
Големина (Должина * Ширина):
7mm
Тежина:
10g
Големина:
7mm

Комплементите на стоката

Исклучителна Убава Шарки Обрачот Обетки За Жени Мажи Bling Кристал Уво Пирсинг Обетки Високи Полски Уво Обрачот Пирсинг Накит

Ве молиме контактирајте со нас со TRADEMANGGER пред да замине никакви негативни повратни информации или отво�

DEN 132.00 156.00

MGUB Мали 15mm светкави обетки од не ' рѓосувачки челик златна боја популарни симпатична мажите и жените удобно лични додатоци

Ние ќе го направат тоа веднаш штом ќе може да .Ние брод на налози во рок од 24 часа , во светот , тоа обично т

DEN 106.00 132.00

Корејски Стил Круг Круг Обрачот Обетки За Жените Мода Трендовски Голема Aros Имитација Бисер Изјава Earring Brincos Подарок A-XE413

Корејски Стил Круг Круг Обрачот Обетки За Жените Мода Трендовски Голема Aros Имитација Бисер Изјава Earring B

DEN 242.00 268.80

Сјајна Содржаен Мажите Женска Девојки Дами Високи Полски Мазна Круг Накит Earring Медицински Нерѓосувачки Челик Обрачот Обетки

Прекрасни Обетки За Жените Нови 2016 ГодинаМатеријал : 316 L не ' Рѓосувачки Stee l.Обетки Големина : 15 mm Широк, 20

DEN 144.00 239.52

Топла трговија на големо 20pcs хируршки нерѓосувачки челик Мали обрачот крстот моделот печатење Поддршка Earring Бесплатен превозот

Тип : обрачот earring,поддршка earring, earring4.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неве

DEN 527.52

YIXI Нерѓосувачки Челик Мажите Крстот Обетки Круг Панк Мода Накит Tassels Синџир Крстови Машки Обрачот Обетки Сребро Злато Црна

YIXI Нерѓосувачки Челик Мажите Крстот Обетки Круг Панк Мода Накит Tassels Синџир Крстови Машки Обрачот Обетк

DEN 81.00 158.88

FYM Бренд 7 Бои Сребрена боја Големата Розова Кристали Циркон Обетки Микро Отвори Бела CZ Обрачот Обетки Луксузни Накит жени

Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа Ако не се задоволи со стоки на, ве молиме слободно да не контактирате �

DEN 94.00 209.28