• Новак
На Продажба Љубители Свила Мека Долго Фланелен Боксери Бања Облека На Жените Кимоно Топло Bathrobe Невестата Облекување Gown Деверуша Облека Свадба Peignoir

На Продажба Љубители Свила Мека Долго Фланелен Боксери Бања Облека На Жените Кимоно Топло Bathrobe Невестата Облекување Gown

DEN 1623.84
DEN 909.00 -44 %

Достапност
Производот е достапен


На Продажба Љубители Свила Мека Долго Фланелен Боксери Бања Облека На Жените Кимоно Топло Bathrobe Невестата Облекување Gown Деверуша Облека Свадба Peignoir
100% Сосема Нов, Жените и Мажите Мека Фланелен боксери Бања Облека. Боја : Грав Паста, Морнарица, Темно Сива, Црвена, Розева, Виолетова, Се Зголеми.
Големина M, Биста 100 CM, Рамо ширина 39 CM, Ракав Должина 56 CM, Облека долго 102 CM, Тежина 40-68 KG Големина XL, Биста 116 CM, Рамо ширина 45СМ, Ракав Должина 60СМ, Облека долго 118 CM, Тежина 60-80 KG
Answer : ___________________________ NOTE : Рамни Мерка, поради мерка начин, ве молиме овозможи 1-3cm толеранција, ви благодариме

Декларирани спецификации

Големина:
M, XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Облека
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал Состав:
Полиестер
Бренд Име:
RUILINGSHA
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Корални Руно,Полиестер
Ткаенина Тип:
Фланелен
Фустани Должина:
Средината На Теле
Број На Модел На:
Љубителите Фланелен Боксери Мека Облека-2
Сезоната:
Зима

Комплементите на стоката

Европски стил 2017 нови bathrobe жените долги ракави есен пролет свила облека секојдневен свила облекување gown женска облека

И ве молиме бидете сигурни дека вашата моментална адреса точно по вашата исплата во рок од 12 дена! Ние не

DEN 886.00 1736.16

Златен Печат'Bride' на Грбот Свила Сатен Свадба Невестата Облека Секси Ноќ Облека Мода Кимоно Облека Лето Облекување Gown За

Златен Печат'Bride' на Грбот Свила Сатен Свадба Невестата Облека Секси Ноќ Облека Мода Кимоно Облека Лето

DEN 576.00 767.52