• Новак
100 Сребро 7mm 8мм 9mm 10мм Дебели Месинг Бакар Тубуларна Заковки Двојно капа занитвам Studs + Алатка ги поставува стандардите за Полнење за Панк Biker Занает DIY

100 Сребро 7mm 8мм 9mm 10мм Дебели Месинг Бакар Тубуларна Заковки Двојно капа занитвам Studs + Алатка ги поставува стандардите

DEN 523.20
DEN 445.00 -15 %

Достапност
Производот е достапен


100 x Сребрена 2 парчиња Тубуларна Заковки & Алатка
ДУВАЧКИОТ МАТЕРИЈАЛ-НИКОГАШ НЕ ' РЃА
Опис
Овие се 100% Сосема Нов и Одличен Квалитет.
Овие се 100% Сосема Нов и Одличен Квалитет.

Декларирани спецификации

боја:
7mm, 8mm, 9mm, 10мм
Тип На Производ:
Заковки
Месо тело дијаметар:
8мм
Занитвам Тип:
Близок-Крај
Материјал:
Дувачкиот
Месо Тело Должина:
8мм
Техника:
позлата
Бренд Име:
ZHANG ЦЕ ЈУН
Број На Модел На:
dd
Глава Дијаметар:
9mm
is_customized:
Yes

Комплементите на стоката

SINUAN Антички Заковки Топло-Fix Скок Studs Опрема, Декоративни Заковки Позлата Метал Шила Цинк Легура Близок-Крај Studs За Облека

Нов Производ, Промоција !!! Ако Ред Денес И Да Се Плати За Денес .Износот На Повеќе Од $68 Ќе Се Здобијат �

DEN 4224.00

SINUAN Метални Навртки Топло-Fix Занитвам Круг Заковки За Облека Позлата Метал Панк Шила Пиштол Метал Studs Занает Облека, Додатоци

Нов Производ, Промоција !!! Ако Ред Денес И Да Се Плати За Денес .Износот На Повеќе Од $68 Ќе Се Здобијат �

DEN 2160.00

XUNZHE 20pcs Монахот Главата Завртки Кожа Занает Појас Паричникот Солидна Месинг Помине Заковки Завртки Кеси додатоци tacks облека

XUNZHE 20pcs Монахот главата завртки Кожа Занает Појас Паричникот Солидна Месинг Помине Заковки Завртки Кес�

DEN 124.00 134.40

500Pcs Бронза на Ѕвонење Круг Купола Панк Studs Места Скок Заковки Облека За Занаети Накит за Облека, Торби за Чевли Одлуки 3мм(

500 Pcs Бронза на Ѕвонење Круг Купола Панк Studs Места Скок Заковки Облека За Занаети Накит за Облека, Торби з�

DEN 331.00 367.20

SINUAN Панк Занитвам Топло-Fix Заковки петокрака Ѕвезда Метални Навртки 20Mm Кристал Шила Насликани Studs Занает Украси За Облека

Нов Производ, Промоција !!! Ако Ред Денес И Да Се Плати За Денес .Износот На Повеќе Од $68 Ќе Се Здобијат �

DEN 5664.00

Трговија на големо 9.5 mm 200sets месинг облека, фармерки заковки со стипса помине Антички месинг Бронзена боја и 1 сет на алатки

Опис : 9.5 mm 200sets месинг облека, фармерки заковки со стипса помине Антички месинг Бронзена боја и 1set на ала�

DEN 449.00 472.80

(10x13mm) Месинг Конус Скок Studs,Завртки Назад во Сребрена Никел Боја,што се Користи за Кожа Занает,Фармерки,Капи,Чевли,Ремени,Јакни

3 Ние го задржуваме правото да одбие било враќа за нашите причини.5 Ние нема да бидат одговорни за клиент

DEN 522.72