• Новак
Pudcoco 4pcs/set Новороденче Девојки Bodysuit Врвот+ Дното Шорцеви Панталони + Чипка Нога Потоплите + Bowknot Headband Тимови Облека

Pudcoco 4pcs/set Новороденче Девојки Bodysuit Врвот+ Дното Шорцеви Панталони + Чипка Нога Потоплите + Bowknot Headband Тимови

DEN 310.08
DEN 310.00 -0 %

Достапност
Производот е достапен

Ако не го добиете вашиот објект на време,
ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ако ви треба изразат превозот услуга, ве молиме контактирајте со нас пред цел(Телефон мора да се for international express превозот, Ако треба изразат превозот услуга, ве Молиме имајте во вашиот Телефон кога на вашата исплата.
Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки. Ви благодариме за вашето разбирање.
Врати се прифати, во рок од 14 дена по купувачот примање на стварта.
Објектот ќе биде испратена до купувачот Ebay превозот адреса САМО, па ве молиме да ја ПОТВРДИТЕ вашата е достапна адреса на Ebay пред се плати преку paypal.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот. Ве молиме овозможи 1-2 работни дена за нас да одговор.
Испорака Метод :
Предметите ќе бидат испратени од страна на Кина Пост , Тоа ќе потрае 15-25 работни дена од пратката датум.
Опис
4 PCS Најновите Модни Бебе Девојки Облека !!
Висок квалитет и Сосема нови 100%
Главната Боја : КАКО На Сликата
Ново во Мода Материјал : Памук Мешавина
Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.Сите превозот обвиненија за вратени производи се да се плати од страна на купувачот,ве Молиме контактирајте со нас за враќање адреса
Ние остави позитивен фидбек за вас по добивањето на плаќање. (Со исклучок на contrived damagement или misusage). Овие трошоци се на купувачот одговорност.

Декларирани спецификации

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 12M, 18 МИЛИОНИ
Бренд Име:
pudcoco
Број На Модел На:
.............
Материјал:
Памук,Полиестер
Пол:
Бебе Девојки
Стил:
Моден
Ткаенина Тип:
Chiffon
Sleeve Должина(cm):
Краток
Затворање Тип:
Pullover
Outerwear Тип:
Вест
Шаблон Тип:
Писмо
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал Состав:
Памук
Јака:
О Деколте
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Се поставува

Комплементите на стоката

Hooyi Шеф Бебе Момче Облека Одговараат на Модата Бела Стрелка Новороденче Т-Маица Панталона Поставите Младата 2 парчиња Облека

Превозот : јас ќе го испратам на вашиот предмет во 2 работни дена по вашата исплата потврди Сите ќе бидат

DEN 417.12

Новороденче облека за bebes стил на писмо печатени чисто бебе момче облека бебе новородено бебе облека, бебе облека, детска облека

'Продавница Забележите повеќето од објектите во акции, ние брод во 12days по вашата исплата, како обично...

DEN 312.00 335.52

2017 Симпатична Новородено Бебе Момче Девојка Капчиња Поврзана Костим Фото Фотографија Проп Тимови Ribbit поставите MAY18_35

100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : Волна Боја : Како на сликата покаже Функција : Меки, Удобн�

DEN 186.00 239.04

2 парчиња Деца Бебе Момчиња Облека Поставите Bodysuit Jumpsuit Долг Ракав Plaid Блузи Фармерки Панталони Тимови Бебе Момче Облека

2 парчиња Деца Бебе Момчиња Облека Поставите Bodysuit Jumpsuit Долг Ракав Plaid Блузи Фармерки Панталони Тимови Бе

DEN 488.00 573.60

Слатка Срцето Везови Т-маица+Панталони Девојче Пижами 2 парчиња Поставува Памук Деца Sleepwear Сите Нови Есен И Пролет детска

Плаќање1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нар�

DEN 508.00 726.24

нови 2017 бебе девојка облека продажба личност Т-кошула и здолниште поставите цветни здолништа Деца Девојки 2 ПАРЧИЊА Поставени

Можеби како овие : ГолеминадолжинаБистаSleeveДолги панталониЗдолниште80 (се препорачува висина 80 см)12m3223*292

DEN 549.00 623.52

3pcs Поставите Есен Зима Деца Божиќ Облека Бебе Девојка Момче Долг Ракав Romper Нога Warmers Божиќ Облека, Облека Поставите Костим

Ние исто така снабдување со DHL, UPSот, EMS изразат испорака, но треба платат повеќе пари за да го изразат исп�

DEN 266.00 301.92

JIOROMY Есен Момчиња и Девојки Вест + T Кошула + Панталони 3 Компјутери/set Мода Колеџ Стил Училиште Униформа Одговараат Морнарица

Ќе земе од 37 работни дена, треба да ја плати превозот цена Ако било какви проблеми за следење на информац

DEN 610.00 1108.32