• Новак
DoreenBeads Хартија Етикета Ознака Правоаголник Злато Сребрена Боја Бела Scrapbooking Хартија Labels Подарок 27*16mm, 1Set=95PCs

DoreenBeads Хартија Етикета Ознака Правоаголник Злато Сребрена Боја Бела Scrapbooking Хартија Labels Подарок 27*16mm, 1Set=95PCs

DEN 97.44
DEN 68.00 -30 %

Достапност
Производот е достапен


Ние продавачот само примиле исплата Откако ќе ја Потврдите вашата цел "Примени". Времето за испорака зависи од дестинации, Царинските, дури и
лошите временски услови. Ако ви се исполнат на секој проблем,
ве молиме да ни даде можност да го реши дека пред да замине ни негативни повратни информации.
Искрено се надевам дека ќе го стори истото за нас.
*Купувачи се одговорни за Царина. Ве молиме да бидете трпеливи.
Топло Препорачуваме Продажба
Ве молиме мобилен СТАН уживаат повеќе попуст
100% Сосема Нов, 100% Бесплатен Превозот!
- Контактирајте со нас
Можете да Контактирате со Оставање Порака на вашиот налог, за Трговија со датотеки, или преку е-Маил . Плаќање од страна на Зачувам е безбедно. Ви благодариме за вашата поддршка!
- Превозот
Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да плаќаат.
Ако објектот е неисправен или погрешно количина или погрешен опис или изгубени на патот,
ве молиме не двоумете се да контактирате! Ние ќе го препрати или рефундирање на дека според реалната ситуација.
Ние веруваме дека секогаш постои решение за вас!
- По Услуга
Поради скапи меѓународните товарни и долго превозот време, ние не го прифати враќа или размена.
Сите нарачки Бесплатен Превозот .
Ако постои било каква промена на адресата, ве молиме пред да се брод парцела.
Ние ќе се обидеме потрудиме да ви одговори во рок од 24 работни часа .
- Повратни информации
Ние ќе ви обезбедиме 5 Ѕвезди повратни информации откако уплата.
- Плаќање
Ние го прифатат плаќање на Зачувам, Виза, Мастеркард, Кредитна Картичка, Банкарски трансфер,
Western Union, Qiwi Паричник, Веб пари, Boleto, итн .

Декларирани спецификации

Тип На Производ:
облека labels
Техника:
Врежана
Број На Модел На:
B0090677 B0090678
Етикета Вид:
Главната Lables
Бренд Име:
DoreenBeads
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Пластични
Материјал:
Хартија

Комплементите на стоката

Луксузна прилагодено лого/бренд печатени underware/чанта/подарок ткиво завиткување пакување хартија Влага Доказ за пакување/пакет

Ве молиме имајте во предвид ние може да ги промените експресниот пат кога ние испраќање на производите,

DEN 12768.00 13440.00

Бесплатен превозот прилагодено за облека, плетени етикети со јамка пати или центар пати/облека јака labels/т-маица ознаки на

Бесплатен превозот прилагодено за облека, плетени етикети со јамка пати или центар пати / облека јака labe

DEN 2256.00 2400.00

Бесплатен превозот на големо 12 стилови кожа етикета рачно изработени Комбинација diy Шиење етикета текстил, Облека(100pcs/Многу)Прилагодено

Точка име : Облека етикета, Облека лебл,Кожа етикета, Главниот етикета Материјал : СТП кожа Големина : ста

DEN 2394.24

Трговија на големо 5000 компјутери/многу облека големина на етикетата ткаени ознаки големина ознаки везени облека големина labels

Опис На ПроизводотПредмет : облека големина леблГолемина : XS6 XL ве молиме да ги споделите со нас големина

DEN 468.00 623.52

обичај метал текстилни етикети метал бренд етикета за торба предизвика фустани за декорација мат сребрена боја бранеа сплетен

Објектот : метален клип, метална етикета size : 0.5 X2.5cm Материјал : цинк легура. Боја : сребрена боја, брусен с

DEN 22560.00

Бесплатен превозот обичај кожа етикета рачно изработени Комбинација diy Шиење етикета текстил, Облека(100pcs/Многу)Прилагодено

Точка име : Облека етикета, Облека лебл,Кожа етикета, Главниот етикета Материјал : СТП кожа Големина : ста

DEN 2227.00 2394.24