• Новак
GNE0740 парична Казна 925 Sterling Silver Earring Убавина Прекрасна Шарени Кристал Студ Обетки Мода Накит за Подарок За Жените

GNE0740 парична Казна 925 Sterling Silver Earring Убавина Прекрасна Шарени Кристал Студ Обетки Мода Накит за Подарок За

DEN 378.72
DEN 322.00 -15 %

Достапност
Производот е достапен


Декларирани спецификации

Earring Тип:
Студ Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Назад Наоѓање:
студ earring
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Метал Печат:
925,Фунта
Страна Камен:
Никој
Обликотшема:
Ѕвезда
Бренд Име:
YAFEINI
Пол:
Жените
Број На Модел На:
GNE0740
Главниот Камен:
Цирконот
Метали Тип:
Сребро.
Сертификат Број:
Никој
Certificate Type:
Трета Страна Оценување
Тежина:
1.54g
Потекло:
Жеџијанг, Кина(Копно)
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Божиќ Подарок...
Метал Тип:
925 Sterling silver
товарни:
Бесплатен превозот
Употреба:
Подарок За Пријател Љубовници
Стил:
Романтични
Големина:
6mm

Комплементите на стоката

YouNoble 925 сребро обетки со бисер за жените,месечината ѕвезда трендовски свадба природните слатководни бисер обетки девојка

Име на производ You Noble 925 сребро обетки со бисер за жените,месечината ѕвезда трендовски свадба природнит

DEN 509.00 782.40

природни зелени џаспер студ обетки 925 sterling silver природни скапоцен камен обетки Симпатична едноставна круг девојка жените

природни зелени џаспер студ обетки 925 sterling silver природни скапоцен камен обетки Симпатична едноставна кр

DEN 1814.00 2160.00

природни зелени смарагд обетки 925 сребрен Природни скапоцен камен earring жените класичен Луксузни круг парична казна обетки

природни зелени смарагд обетки 925 сребрен Природни скапоцен камен earring жените класичен Луксузни круг па

DEN 2621.00 3120.00