• Новак
Професионална Камера одредување Завртки 3 во 1 1/4 3/8 5/8 инчи Tripod Завртка за Флеш Планината Носителот Адаптер сврзувачки елементи Орев Гром SetsAA

Професионална Камера одредување Завртки 3 во 1 1/4 3/8 5/8 инчи Tripod Завртка за Флеш Планината Носителот Адаптер сврзувачки

DEN 146.88
DEN 101.00 -31 %

Достапност
Производот е достапен

Политика на враќање Ние прифаќаме e-mail барања за враќа во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел.

Декларирани спецификации

боја:
како се покаже
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
14862
Тип На Објект:
Нут & Гром Поставува

Комплементите на стоката

Популарната Eyeglass Сонце Очила на Носот Подлога Оптички види Шрафцигер Поправка Завртки Орев Алатка Избрани Комплет со Кутија

6 mm Нерѓосувачки Челик Крстот завртка 20x M1.МатеријалЛинкНајлон ПроизводДувачкиот Производ304 од не ' Рѓос

DEN 159.00 177.12