• Новак
2 Коцки 3D Светлина Акрилик Шарени Атмосфера Светилка за Стерео Визија Светилка Спалната соба на Ноќ Светлина Подароци за Пријатели Покер Љубовници

2 Коцки 3D Светлина Акрилик Шарени Атмосфера Светилка за Стерео Визија Светилка Спалната соба на Ноќ Светлина Подароци за Пријатели

DEN 815.52
DEN 644.00 -21 %

Достапност
Производот е достапен


Топла продажба на 1 : Луди популарни посебно кај младите луѓе;
Топла продажба на 2 : Неверојатни Иновативен 3 D илузија ноќ светилка;
Топла продажба на 3 : Одговара за Хотел/Соба/Кафе бар/бар/КТВ и така натаму;
Боја : Црвено—Зелено-Сина—Жолта—Цијан—Виолетова—БелаАвто Светкави
Лесен-за-Користење,Лесен за Носење!
Како да се Користи?
Чекор 1 : Внесете ги акрилик плоча во база,и поврзете се на извор на енергија со помош на USB кабел;
Чекор 2 : Контакт и притиснете го копчето за промена на бојата меѓу 7 боја на светлина циклус или внесете авто светкави бои циклус на владата;
Допрете и притиснете 1 за време светлина промените 1 време,цел како Црвено—Зелено—Сина—Жолта—Цијан—Виолетова—БелаАвто Светкави бои циклус на владата.
Чекор 3 : Долго време допир копчето,исклучување.
Совршен за :
Канцеларија/Хотел/дневната Соба/Спалната соба/Кафе бар/КТВ /Подарок / Роденден/ Празник и така натаму
Пакет Содржина :
1 x 7 Colorful 3 D LED Светилка Ноќ
1 x Микро USB
1 x упатство
Секоја светилка има 7 единствена боја на светлина и светлото трепка.

Декларирани спецификации

Емитуваат Боја:
7 Бои Промена
Тип На Објект:
Ноќ Светла
Извор На Енергија:
ВАШИНГТОН,Сува Батеријата
Е Батерии Се Потребни:
No
Обликот:
Цртан филм
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Бренд Име:
Asmarluxx
Употреба:
празник
Е Батерии Вклучени:
No
Тип:
Атмосферата
Број На Модел На:
GX-2D420
Енергија:
Допир
Wattage:
0-5W
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тело Материјал:
Пластични
Тип На Батерија:
AA
Извор На Светлина:
SMD LED Чипови
Напон:
5V
Објектот:
2 Коцки 3D Светлина
Бои:
7 Бои Промените Ефект
Како да го Поставите Боја:
Допрете го Копчето на Светилка База
ние сме фабрика:
евтини, на големо цена
Квалитетот Се Осигура:
ISO 19001 Систем
Големи цел:
Контактирајте не за повеќе попуст
Пакетот Вклучува:
1Base 1Acrylic Панел 1USB 1Manual
Полнење На Чекање:
USB Кабел за Полнење или 3AA Батеријата
Пакет:
Неутрален Пакет Картонска Кутија
ОДГОВАРА ЗА:
Децата За Спиење Светилка, Дома Декор, Уметност Украси, Подароци, Одмор Осветлување

Комплементите на стоката

7 Боја Промена на Usb 3D Визуелен Тенис Моделирање Ноќ Светлина Биро Led Светилка Оркестарот Спиење Luminaria Светлина Тела Тениски

4) Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.Тоа само ќе ве однес

DEN 663.00 1104.96

7 Бои Менување на Спалната соба на Спиење Осветлување 3D Led Ноќ Светлата Визуелна Креативни Чаша Пијалок Шише Дома Декор Подароци

2) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на

DEN 663.00 1104.48

7 Бои Менување на 3D Визуелна Скутер Led Ноќ Светла За Деца Допир Usb Lampara Мотор Маса Светилка Дома Декор Осветлување Подароци

4) Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.ИЛИ,можете да избере

DEN 696.00 1159.20

3D Led 7 Боја Промена на Клупата Притиснете Табела Светилка Usb Визуелна Расположение Спиење Кревање Ноќ светлина Креветот во

Ќе бидете сигурни дека производите се целосно заштитени во испорака кога пакување,и ние ќе се потрудиме

DEN 665.00 1108.80

3D Led Визија 7 Бои Менување на Креативните Филмска Ролна Тркалаат Филм Моделирање Usb Маса Светилка Подароци Ноќ Светлина Дома

3 D LED Табела amp Оркестарот Креативни USB Ајкула Светлина Тела Lampara Ноќ Светлина Sphyrna Mokarran Светилка Кревет з

DEN 655.00 1109.76

3D Led Љубов Рака Гест Моделирање Табела Светилка 7 Промена на Бојата USB Прст Срцето Ноќ Светлина Романтична Дома Декор Осветлување

2) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на

DEN 708.00 1179.84

Креативни 3D Led 7 Боја се Менува Визуелниот Механички Љубов Моделирање Nightlight Маса Светилка Дома Декор Мотоцикл Фанови Luminaria

Ви благодариме за разбирањето!.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми Ве молиме испратете го на

DEN 663.00 1105.92

Led Кревет Декор Ноќ Светлата Usb 3D Америка Гитара Знаме Моделирање Табела Светилка 7 Промена на Бојата Бебе Спие Lamparas Осветлување

4) Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира Враќање Враќање 1) Ќе

DEN 664.00 1107.36

3D Апстракт Цртан филм Dragon Ball Ноќ Светлина 7 Бои Менување на Креативните Вегета Маса Светилка на Допир Копче за Осветлување

ИЛИ,можете да изберете да имате замена.100% сосема нов и висок квалитет на Овој уникатен и шармантна LED 3 D в

DEN 720.00 1199.04

3D USB Led Визуелна Ноќ Светлина Мода Деца Спална соба Оркестарот Табела/Биро за Осветлување Светлина Тела Фудбал Светилка Бебе

Повратни информации 1) Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите Ќе би

DEN 748.00 1116.48

2017 НОВИ Симпатична Глувчето 3D Ноќта Светилка 7 Шарени Промена Тебе Атмосфера Осветлување Допир Табела Светилка Слободен Пад

2017 НОВИ Симпатична Глувчето 3 D Ноќта Светилка 7 Шарени Промена Тебе Атмосфера Осветлување Слободен Пад

DEN 644.00 815.52

7 Бои Промена на Usb Спалната соба Осветлување Оркестарот 3D Led Авијација Авион Форма, Табела Светилка Допир Копчето Ноќ Светлина

3) Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНАТА ПОНУДА ИЗНОС,по приемот на објектот во првобитната состојба и

DEN 665.00 1108.80

7 Боја се Менува Доведе Дома Декор Атмосфера Морски Желки Форма Светлина Тела 3D Животинско Желки Маса Светилка Допир Switch

Ве молиме испратете го на неисправни производи во рамките на гарантниот prriod.Ако овој објект е во вашиот

DEN 663.00 1105.92

7 Промена на Бојата Креативни Гитара Со Крило во Калапи Маса Светилка 3D Led Атмосфера Оркестарот Светлина Тела Допир Switch

2) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на

DEN 664.00 1106.88