• Новак
СКАРА@FUKA 4x Нерѓосувачки Автомобил Внатрешни работи Вратата Sill Чувари Плоча Покрие Стил Налепница Одговара За Jeep Compass Слобода 2011-

СКАРА@FUKA 4x Нерѓосувачки Автомобил Внатрешни работи Вратата Sill Чувари Плоча Покрие Стил Налепница Одговара За Jeep Compass

DEN 3210.72

Достапност
Производот е достапен


Напомена : Причина листата на возила само за референца. Пред купувањето, ве молиме да се осигурате овој дел на вашиот автомобил е иста како и нашата слика шоу! Било разлики, ве молиме контактирајте со нас во вашиот удобен
Она што ние го испрати е исто како слика покажува, ве молиме потврдете го со слики пред да конкурираат на објектот.
Состојба : 100% Сосема нов
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Лесна инсталација.
Вклучува : 4pcs / Еден сет
Боја : Исто како слика шоу
Fitment : Одговара За Jeep Compass Слобода 2011-2016
Строги Фабрика КК тест ,со Висок Квалитет загарантирана
Опремени со претходно применети црвено 3 M селотејп
Без дупчење или сечење е потребно. Лесна инсталација. Точно Ист како на Сликата
Пакетот вклучува : 4 Pcs / Еден Сет Вратата Sill Плочи Scuff Плоча Стражари

Декларирани спецификации

Поставување на Возило:
автомобил врата
Производителот Дел Број:
Компас Слобода
Бренд Име:
СКАРА@FUKA
Материјал Тип:
нерѓосувачки
Година:
2011-2016

Комплементите на стоката

За Toyota RAV4 2013.2014.2015 Автомобил Работи Одбори Авто Страна Чекор Бар Педали Висок Квалитет на Сосема Нов Оригинален Дизајн

Нашата цел е задоволството на клиентите! 5.НАПЛАТА & ВРАЌАЊЕ : 1.Ве молиме поднесете нарачки во времето за

DEN 8256.00 10320.00

Карбонски Влакна Автомобил Надвор од Вратата Sill Плоча Guard Рамка Лево И Десно Трим Автомобили Автомобил Стил Налепници Додатоци

Карбонски Влакна Автомобил Надвор од Вратата Sill Плоча Guard Рамка Лево И Десно Трим Автомобили Автомобил

DEN 715.00 793.92