• Новак
3Pcs/set Градина Рака Алатка за Полнење на Растенијата Градинарство Лопата Лопата Гребло Trowel Дрво се Справи со Метална Глава Градинар Пад на Превозот

3Pcs/set Градина Рака Алатка за Полнење на Растенијата Градинарство Лопата Лопата Гребло Trowel Дрво се Справи со Метална Глава

DEN 135.36
DEN 95.00 -30 %

Достапност
Производот е достапен

Карактеристики : Совршен за мали цвет садови за да се олабави почвата Тоа е добар помошник за вашиот дом градинарство Мали и елегантен, лесно да се носат Оваа мала група на градина рака алатки може да биде многу корисна за луѓето кои имаат potted растенија или прозорец кутии. Мала големина направи нив идеални алатки за употреба во ограничени области, како цвет садови. Сите 3 парчиња имаат метал глави и цврсти дрвени рачки, издржливи во употреба. Имајте на ум : овие се вистински метални алатки, не се играчки. Препорачливо е дека овие алатки треба да се користи само под директна возрасни надзор, како и најмладите се препорачува возраст е 5 години и постари за да се избегнат повреди. Спецификација : Материјал : дрво+метал Боја : црна+Беж Лопата должина : 21.5 cm Гребло должина : 18cm Лопата должина : 22.5 cm Пакетот Вклучува : 1 x лопата 1 x гребло 1 x лопата

Декларирани спецификации

Бренд Име:
Cimiva
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
ZM396200
Тип:
Наводнување Колекции

Комплементите на стоката

DIY Микро Наводнување капка по капка Систем за Погон Автоматско Само за Наводнување на Градинарски Црева Колекции со Конектор

DIY Микро Наводнување капка по капка Систем за Погон Автоматско Само за Наводнување на Градинарски Црева

DEN 480.00 577.92

Нови Вода за Наводнување Тајмер контрола Sprinkler Наводнување Комплет Темпиран Отворено Градина Автоматско Наводнување капка

Нови Вода за Наводнување Тајмер контрола Sprinkler Наводнување Комплет Темпиран Отворено Градина Автоматс

DEN 1532.00 1612.80

На 20 милиони DIY Автоматско Наводнување на Градинарски Автоматско Полевање Машина Поставува Наводнување капка по капка Спреј

купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба.СИТЕ Стоки се достапни,откако ќе се плати и ние

DEN 965.00 1286.40

25m Автоматско Микро Наводнување капка по капка Систем за Наводнување Спреј Само за Наводнување Колекции со Прилагодливи Sprinkler

Опис : >100% Сосема нов и висок квалитет >Автоматско Полевање, Тоа Е Добар за Наводнување Растенија И Цвеќи

DEN 2010.24

1 Сет 5M DIY Микро Наводнување капка по капка Систем за Погон Автоматско Само за Наводнување на Градинарски Црева Колекции со

Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени Тоа Може Да Заштедите Време И

DEN 280.00 499.68

AHUYML 1Set Diy Наводнување капка по капка Систем за Погон Автоматско Само за Наводнување на Градинарски Црева Микро Капе Градина

е водечки принцип трговското друштво во yiwu Кина Таа работи со примена на водата полека, директно во почв

DEN 276.00 345.60

5M DIY Микро Наводнување капка по капка Систем за Погон Автоматско Само за Наводнување на Градинарски Црева Колекции со Конектор

Намалување На Цревото Себе, Одговараат На Мерки За Локалните Услови Со Фиксна Матични, Повеќе Е Применл

DEN 271.00 458.88

5/10/15 МИЛИОНИ DIY Микро Наводнување капка по капка Систем за Погон Автоматско Само за Наводнување на Градинарски Црева Колекции

Задоволување На Вашите Потреби.Спецификација : Боја : Како На Сликата ШоуЦрево Должина : 5 M, 15 МИЛИОНИ, 25 M

DEN 287.00 354.24

5 групи Наводнување Колекции на Atomized микро млазницата со 1/2 надворешни тема конектор Стакленички sprinkler наводнување алатки

Кога имате проблем,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добие решение.Превозот ◆ Ние об

DEN 154.00 172.32

50mm(1 1/2) Venturi Ѓубрење Одговара на Наводнување капка по капка Опрема Пакети Овоштарник Исечете Ѓубриво и Вода Интеграција

Стоката се уште е на пат кон вас Venturi Ѓубриво има ниска цена, лесен за употреба, ѓубрење, концентрацијата

DEN 311.00 379.20