• Новак
UH01,Ултразвучно Овлажнител Шарени LED светло,Сува Заштита,Ултразвучно од Суштинско значење,Масло Арома Diffuser,Воздух Овлажнител Направи

UH01,Ултразвучно Овлажнител Шарени LED светло,Сува Заштита,Ултразвучно од Суштинско значење,Масло Арома Diffuser,Воздух Овлажнител

DEN 2976.00
DEN 1875.00 -37 %

Достапност
Производот е достапен


Сите бесплатен превозот на производот, Ако нема посебно се потсетат на купувачот, тоа е до продавачот да го изберат транспортни компании, ако купувачот имаат посебни потреби, ве молиме контактирајте со shopkeeper! Ви благодариме

Декларирани спецификации

Приклучок Тип:
ЕУ, САД
Примена:
21-30㎡
сертификација:
CE,RoHS
Функција:
Ултразвучно Стерилизирате
Тип:
Ултразвучно Овлажнител
Бренд Име:
PBIBAY
Бучава:
Времето Функција:
Yes
Времето на пазарот:
Август-15
Контрола На Влажноста На Воздухот:
Touch-tone
Моќност Тип:
A. C. Извор
Класификација:
Humidification
Број На Модел На:
UH01
Метод На Работа:
Пресврт
Вода-недостиг на Моќ-исклучување на Заштита:
Yes
Humidification Метод:
ултразвучно
Humidifying Капацитет:
30ml/h
Употреба:
Апарати за домаќинство
Капацитет:
Обликот:
Цртан филм
Инсталација:
Мини
Магла Штекер Количина:
еден
Слаб Излез (литри / ден):
600Ml
Моќност (W):
12W
Напон (V):
Глобална напојување за AC100-240v

Комплементите на стоката

220V 600W Комерцијални Ултразвучно Индустрија Овлажнител ZS-20Z Голема Humidification Количество Led Дисплеј Времето Магла Создателот

Карактеристики : Ултразвучно овлажнител е широко се користи во фабрика работилници, печатење растенија

DEN 34324.00 36131.04

Home Електрична Ароматерапијата Diffuser Етерично Масло Diffuser 300ML Црно Дрво Жито Ултразвучно Кул Магла Арома Воздух Овлажнител

300 ML Дрво Жито Ароматерапијата DiffuserГолем 300ml резервоарот за вода капацитет,вртење на вода и масло во ultrafi

DEN 1166.00 1295.52

KBAYBO 200ml Арома на Етерични Масла Diffuser ултразвучно воздух Овлажнител ароматерапијата Кул Магла создателот fogger за Домашна

Се чисти редовно, како за Одржување настава за да се избегнат грешките Период на гаранција: Една година

DEN 821.00 1579.20

ALDX26-SQT-01,Нова Боја на Светлина Првенство овлажнител USB Мини десктоп Office Home mute спреј возило ноќ Светилка за прочистување

Сите бесплатен превозот на производот, Ако нема посебно се потсетат на купувачот, тоа е до продавачот да

DEN 2193.00 3088.80

Ароматерапијата Ултразвучно Воздух овлажнител Етерично масло Арома Diffuser Преносни USB Мини Овлажнител Кул Магла Автомобил

Tuansing Нови 180 ML Лимон Мини USB Пренослив Ултразвучно Овлажнител DC 5 V LED Светло Прочистувач на Воздух Магла С

DEN 547.00 911.52

Ултразвучно испитување-Овлажнител воздух овлажнител го исклучите негативни јони 4L пастеризирано топла магла стерилизација повеќе

Ултразвучно испитувањеОвлажнител воздух овлажнител го исклучите негативни јони 4 L пастеризиранотопла

DEN 4464.00

12KW380V Домашна употреба Пареа машина генератор на Пареа Сауна Сува поток печка пареа соба машина Влажна Пареа Steamer дигитален

LED дигитален приказ на температура и време,Недостатокот на вода автоматско самозаштита функција,На рез

DEN 16644.00 17520.00

220V Домаќинство чиста evaporative овлажнител не магла сребрени јони антибактериски овлажнител ароматерапијата функција овлажнител

220 V Домаќинство чиста evaporative овлажнител не магла сребрени јони антибактерискиовлажнител ароматерапија

DEN 4788.00 5040.00

Обраснат Убавина Магла Sprayer 2-во-1 Selfie Прстен Светлина Авто-тајмерот за да се Пополни Светлина Мини Преносни Вода Обновување

Спецификации : * Item Тежина : 140g * Производ Големина : 96 x 74 x 52mm * Резервоарот за Вода Капацитет : 15ml * Работен

DEN 672.00 959.52

300ml Домаќинство Дрво Жито Ултразвучно Овлажнител Кул Магла Шепот-Тивка Ароматерапијата Етерично Масло Арома Diffuser со LED

1) Евалуација На Ефективноста1 Ароматерапијата2 Намалување на Зрачење3 Да се Ослободи од Сува4 Ублажувањ

DEN 1175.00 1382.40