• Новак
5PCS VGA Кулер Графичка картичка Вентилаторот за Ладење YD128015EL За Sapphire HD4860 HD4870 HD5850 HD6850 видео картичка за ладење

5PCS VGA Кулер Графичка картичка Вентилаторот за Ладење YD128015EL За Sapphire HD4860 HD4870 HD5850 HD6850 видео картичка за

DEN 1439.52
DEN 1224.00 -15 %

Достапност
Производот е достапен

Купувачот треба да плаќаат за превозот надомест за да испратите предмети назад. Повратна информација (1) Ние го цениме ќе го напушти 5 ѕвезда позитивни повратни информации за нас по приемот на вашиот објект. Во меѓувреме треба да ни обезбеди некои докази, како што се слика, за да ни покаже тоа е дефектен. Гаранцијата (1) гаранцијата период е 90 дена и тоа мора да биде под нормална. Ни даде шанса да се направат нештата право за вас, а ние ќе се потрудиме да ви помогне да го реши секој проблем. Замена/Exchange/Наплата (1) да ја прифатиме размена во рок од 14 дена по добивањето на неисправни објект. И ние ќе рефундирање на вашите пари назад. (2) Ако вашиот објект нели пристигна или не е како што е опишано и сакате да остави негативни повратни информации, контактирајте со нас на прво место. (2) Ако предметот не функционира во рамките на гарантниот период под нормална ние може да разменуваат нова, но купувачот треба да се плати за товарни на втората време на испорака. (3) Unwished производ се врати ќе се наплаќа 15% restocking надомест само ако предметот е исто како што ние ги испраќаат. Но, вие треба да си ја дозволат сите трошоци, вклучувајќи оригинални транспорт, ракување со обвиненија и враќање товар, итн. (3) приближното превозот времето во различни земји подолу е само за ваша информација само, што се проценува, не се гарантира. Други Потсетници, ве Молиме да се свесни дека многу објекти имаат истиот дел број и тие може да имаат Различен Изглед, Завртка Алинеи & Pin Конектори. (4) Ако се врати објектот не е ист како што ние се испраќаат до вас, како што се уништени, ќе треба да платат за тоа.

Декларирани спецификации

Линии:
4 Линии
Пакет:
Yes
Моќ Интерфејс:
4PIN
Heatsink Материјал:
Пластични
Бренд Име:
YINWEITAI
Бучава:
25dBA
Имајќи:
Течност Имајќи
Фан Живот:
30000 часа
Тип:
Фан
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
Не ВРТЕЖИ во минута
Примена:
Процесор

Комплементите на стоката

6pcs 120mm Компјутер PC Кулер за Ладење Вентилатор Двоен Прстен RGB LED Фан Со Далечински Управувач 366 Режими 10 Ниво се Приспособат

6pcs 120mm Компјутер PC Кулер за Ладење Вентилатор Двоен Прстен RGB LED Фан Со Далечински Управувач 366 Режими 10 Н

DEN 2652.00 3735.36

12V 120W полупроводнички законот за електронски Peltier ладење Мали климатизација на вода за ладење Алуминиум радијатор фан Простор

ние сме посветени на вашиот 100% на задоволството на клиентите гаранција.Ние го цениме секој поединечен к

DEN 2308.80