• Новак
Оригиналниот GM1204PQB1-8A 40*40*28 12V 2.6 W SUNON 2 жица 1U2U серверот шасија фан

Оригиналниот GM1204PQB1-8A 40*40*28 12V 2.6 W SUNON 2 жица 1U2U серверот шасија фан

DEN 576.00
DEN 530.00 -8 %

Достапност
Производот е достапен


Бренд SUNON
Големина 40 X40 X28 MM
Двојно топката имајќи
Модел; GM1204 PQB1-8 A
Номинална напон : 12 V
Работен напон 4 V-13 V
Моќност : 2.6 W
Брзина : 9000 ВРТЕЖИ во минута
Воздушниот волумен : 14.5 CFM
Правец на притисок : 0.45 H2 O ВО
Бучава : 43 d-БА

Декларирани спецификации

Број На Модел На:
GM1204PQB1-8A
Пакет:
Yes
Бренд Име:
SUNON
Тип:
Фан
Примена:
Компјутер Случај
Heatsink Материјал:
Бакар
Имајќи:
Две Топката Имајќи
Линии:
2 линии
Фан Големина:
4028
Фан Големина:
4028 инчен

Комплементите на стоката