• Новак
AVC 8038 13.6 V 0.17 НА DAZB0838RCM-PG01 целосна водоотпорен овлажнител вентилација фан

AVC 8038 13.6 V 0.17 НА DAZB0838RCM-PG01 целосна водоотпорен овлажнител вентилација фан

DEN 4224.00

Достапност
Производот е достапен


Бренд : AVC
Модел : DAZB0838 RCM
Големина : 80 * 80 * 38mm
Напон : 13.6 V
Актуелни : 0.17 На
Лагери : топката лежишта

Декларирани спецификации

Број На Модел На:
DAZB0838RCM-PG01
Тип:
Фан
Примена:
Процесор
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Бренд Име:
AVC
Линии:
3 Линии

Комплементите на стоката

6pcs 120mm Компјутер PC Кулер за Ладење Вентилатор Двоен Прстен RGB LED Фан Со Далечински Управувач 366 Режими 10 Ниво се Приспособат

6pcs 120mm Компјутер PC Кулер за Ладење Вентилатор Двоен Прстен RGB LED Фан Со Далечински Управувач 366 Режими 10 Н

DEN 2652.00 3735.36

12V 120W полупроводнички законот за електронски Peltier ладење Мали климатизација на вода за ладење Алуминиум радијатор фан Простор

ние сме посветени на вашиот 100% на задоволството на клиентите гаранција.Ние го цениме секој поединечен к

DEN 2308.80